Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $65772
-0.21%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3386.67
-1.92%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $28.79
-3.71%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $579.9
-0.48%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Bybit Card Artık Apple Pay ile Kullanılabilir

Clock
Paylaş
Bybit Card Artık Apple Pay ile Kullanılabilir

Bybit’in Mastercard tarafından verilen banka kartı artık Apple Pay’e eklenerek kullanıcılarına daha fazla ödeme kolaylığı sağlıyor.

Bybit’in CEO’su Ben Zhou bugün X gönderisinde, Bybit Card’ın artık Apple Pay ile kullanılabileceğini duyurdu. Şirket, 17 Haziran’da müşterilerin Bybit uygulaması veya web sitesi üzerinden Apple Pay ile ödeme yapabileceğini açıklamıştı.

728×90 muhabbit - Bybit Card Artık Apple Pay ile Kullanılabilir300x250 muhabbit - Bybit Card Artık Apple Pay ile Kullanılabilir

Bybit, nisan ayında Mastercard tarafından çıkarılan fiziksel banka kartı Bybit Card’ı piyasaya sürdü. Bu kart, kullanıcıların 1 fiat para birimi ve sekiz kripto varlık kullanarak ödeme yapmasına ve nakit çekmesine imkan tanıyor.

Apple Pay Entegrasyonu ve Genişleme

ByBit bu hamleyi Apple’ın mobil cüzdan uygulamasına yönelik finansman ve ödül hizmetlerini güçlendirmeye yönelik daha geniş planlarının bir parçası olarak gerçekleştirdi. Apple ayrıca bu yılın başlarında Avrupa Birliği sürümüne Cryptocom’un Visa kartları için destek eklemişti.

Bybit Card’ın Apple Pay desteği Apple’ın mobil cüzdan uygulamasının AB sürümünde Cryptocom kartlarının kullanıma sunulmasından birkaç ay sonra geldi.

Bybit Card’ın Özellikleri

Bybit Card, Mastercard tarafından çıkarılan ve kullanıcılarına 1 fiat para birimi ile sekiz farklı kripto varlık kullanarak ödeme yapma ve nakit çekme imkanı sunan bir banka kartıdır. Bu kartın Apple Pay entegrasyonu, kullanıcılara daha fazla ödeme esnekliği sağlayarak kripto paraların günlük yaşamda kullanımını artırmayı hedefliyor. The Block

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar