Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $51750
1.28%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3068.68
3.86%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $37.18
2.45%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $384.6
1.32%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Bybit, Referans Programı Katılımcılarını Ödül Yağmuruna Tutuyor!

Bybit Referans Programı her zamankinden daha büyük ödüllerle katılımcılara unutulmaz bir deneyim yaşatmak için geri döndü.

Clock
Paylaş
Bybit, Referans Programı Katılımcılarını Ödül Yağmuruna Tutuyor!

Bybit Referans Programı kısa bir aradan sonra her zamankinden daha büyük ödüllerle katılımcılarına unutulmaz bir deneyim yaşatmak için geri döndü.

İlginizi çekebilir: Bybit Launchpool Nedir?

Binance BannerBinance Banner

1 Mart 2022 tarihinde Türkiye saatiyle 03:00’da başlayacak olan etkinlik 31 Mart 2022 tarihinde sonra erecek. Etkinlik boyunca katılımcılara değeri 1.000 dolara kadar çıkan ödül kartları dağıtılacak. Etkinlik tarihinin ise yoğun talep doğrultusunda uzatılabileceği belirtiliyor.

Bybit bu sürprizlerle dolu etkinliğe katılmak isteyenlere benzersiz fırsatlar sunuyor. Bu fırsatların başında herhangi birini etkinliğe katılmak üzere yönlendirenlere verilecek olan 20 dolar değerindeki bonus ödül geliyor.

Söz konusu fırsattan yararlanmak için yapılması gereken tek şey ise etkinliğin referans linkini arkadaşınıza yollamak, bu etkinlik aracılığıyla Bybit hesabı açtıklarından ve etkinlik süresi boyunca en az 10 dolar değerinde yatırım yaptıklarından emin olmak.

Bybit
Bybit

Bybit Referans Programında 1.000 Dolar Değerinde Ödül Kartları Kazanmak Mümkün

Bonus ödüllere ek olarak Bybit üç arkadaşını platforma yönlendiren ve yukarıda bahsi geçen aşamaları tamamladıklarından emin olan herkese, değerleri 1.000 dolara kadar çıkabilen ödül kartları vadediyor. Ayrıca referans olunan kişilerin işlem hacmindeki her 100.000 dolar değerindeki artış için de katılımcıları ödül kartları bekliyor.

Referans olduğunuz kişilerin işlem hacimleri ise 4 ile çarpılarak hesaplanıyor. Diğer bir deyişle, 25.000 dolar değerinde bir işlem yapıldığında bu 4 ile çarpılarak hesapladığı için işlem hacmi otomatik olarak 100.000 doları geçmiş sayılıyor ve böylece ödül kartlarını kolaylıkla toplama imkanına sahip olunuyor. Ne kadar çok arkadaşınızı platforma yönlendirirseniz, ödülleri toplama şansınız o kadar artıyor.

Bu bol kazançlı ödül sistemi referans olduğunuz katılımcılara da çeşitli fırsatlar sunuyor. Katılımcılar işlem hacimlerinde her bir dönüm noktasına eriştiklerinde yeni bir ödül kartı kazanıyor. Böylelikle platforma yeni katılan bir katılımcı toplamda 50 ödül kartı toplayabiliyor. Yeni katılımcılar başka katılımcılara referans oldukça bu ödüllerin sayısı katlanarak artıyor.

Detaylı bilgi için: Bybit Blog Sayfası

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar