Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $52075.34
0.81%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2997.01
2.53%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $38.19
-2.13%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $354.3
0.28%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BORSA

Celsius Network, Yeniden Yapılandırmaya Gidiyor!

Şirket, stratejik işlemler ve borçların yeniden yapılandırılması gibi seçenekleri araştırdığını söyledi.

Clock
Paylaş
Celsius Network, Yeniden Yapılandırmaya Gidiyor!

Likidite sorunları nedeniyle iki haftadan uzun bir süre önce kullanıcıların para çekme işlemlerini durduran kripto para fonlama şirketi Celsius Network, “stratejik işlemler ve borçların yeniden yapılandırılması” gibi seçenekleri araştırdığını söyledi.

Binance BannerBinance Banner

Şirket kısa süre önce konu ile ilgili olarak yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Varlıkları korumak ve elimizdeki seçenekleri keşfetmek için önemli adımlar atmaya devam ediyoruz. Bu seçenekler arasında, diğer yolların yanı sıra, stratejik işlemler ve borçlarımızın yeniden yapılandırılması da bulunmaktadır. Bu kapsamlı keşifler karmaşıktır ve zaman alır, ancak topluluğun, ekiplerimizin birçok farklı disiplinden uzmanlarla çalıştığını bilmesini istiyoruz.”

1,7 milyondan fazla kullanıcıya ulaşan Celsius, son dönemlerde yaşadığı problemlerden önce 20 milyar dolardan fazla varlığa sahipti. Ancak yaşanan olumsuzluklar sonucu, 12 Haziran’da yapılan açıklama ile piyasa koşulları öne sürülerek para çekme ve diğer işlevleri durduruldu. Şirketin, kripto para borç verme şirketleri Babel, BlockFi ve risk sermayesi Three Arrows Capital gibi likidite sorunlarıyla mücadele eden bir dizi firmanın arasına katıldığı biliniyor.

Celsius Krizden Çıkmak İçin Çözüm Arıyor

Bunun yanında Celsius’un, sektörün önde gelen kripto para borsalarından biri olan FTX’ten almayı düşündüğü kurtarma talebinin pek olası görünmediği belirtiliyor.

Konu ile ilgili yapılan açıklamalarda, Celsius, FTX CEO’su Sam Bankman-Fried’e başvurarak kurtarma talebinde bulunduğu ancak bu talebin borsa tarafından reddedildiği yer alıyor.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Daha fazla Borsa Haberleri için: Borsa Haberleri

Daha fazla Altcoin Haberleri için: Altcoin Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar