Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66826.34
-0.52%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3450.2
-1.48%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $31.7
3.02%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $590.9
-1.19%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BORSA

Celsius, Ticari Operasyonlarını Canlandırma Planını, Alacaklıları İle Paylaştı!

Alacaklılar, Celsius’un ticari operasyonları canlandırma planı hakkında onlarla temasa geçildiğini açıkladı.  

Clock
Paylaş
Celsius, Ticari Operasyonlarını Canlandırma Planını, Alacaklıları İle Paylaştı!

İflas eden kripto para borç verme şirketi Celsius’tan paralarını geri almaya çalışan alacaklıların ve müşterilerin temsilcileri, Celsius’un ticari operasyonları canlandırma planı hakkında onlarla temasa geçtiklerini açıkladı.  

Ancak, Teminatsız Alacaklılar Komitesi (UCC) olarak bilinen temsilciler, toplantıda tartışıldıktan sonra ayrıntıları sızdırılan, önerilen canlandırma planına destek vermediler. 

728×90 muhabbit - Celsius, Ticari Operasyonlarını Canlandırma Planını, Alacaklıları İle Paylaştı!300x250 muhabbit - Celsius, Ticari Operasyonlarını Canlandırma Planını, Alacaklıları İle Paylaştı!

Komite Avukatı Gregory Pesce, Celsius yöneticilerinin şirket için ticari operasyonları yeniden başlatma isteklerine değinerek şu ifadelere yer verdi: 

“Borçlular, yaygın olarak bildirildiği üzere, UCC ile görüştü. Bir konsept sundular. UCC bu konsepti desteklemiyor. Burada herhangi bir hareketi desteklemiyoruz.”

Kısa süre önce New York Times tarafından duyurulan bir raporda, şirketin yeniden eski günlerine döndürme planları detaylandırıldı. Bu raporda, Celsius yöneticileri Alex Mashinsky ve Oren Blonstein, teklifi sunmak için UCC temsilcileriyle görüştüklerini ve olumlu geri bildirim aldıklarını söyledi. 

Temsilciler ve Celsius Yetkilileri Görüşme Halinde

Pesce mahkemeye, Celsius’un, şu anda ne durumda olduğunu ve yönetim ekibinin, şirket için ne üretebileceğini kontrol etmek üzere bir süreç yürütmeyi taahhüt ettiğini söyledi. Pesce ayrıca, alacaklı temsilcilerinin Celsius ile görüştüklerini ve şirketin, yenilenme planını mahkemeye sunmasını istediklerini de sözlerine ekledi. 

Blonstein, sözlerinde firmanın yeni iş planını şirket aracılığıyla fon kaybeden müşterilere geri ödeme aracı olarak önereceğini belirtti. Bilindiği üzere Celsius, kısa süre önce belirli müşterileri için para çekme işlemlerini onaylamak için onay aldı. Bir Celsius müşterisi ve yorumcusu olan Tiffany Fong tarafından sosyal medyada yayımlanan bir açıklamada, Blonstein’ın stake etme ve borç verme hizmetlerini yeniden başlatma teklifini duyurabileceği belirtildi.

Celsius’un CEL tokenı, bu raporun sızdırılmasından sonraki saatlerde kısa süreli bir yükseliş yaşadı.

celsius 973x600 - Celsius, Ticari Operasyonlarını Canlandırma Planını, Alacaklıları İle Paylaştı!

Hatırlanacağı üzere Celsius, temmuz ayında iflas işlemlerine başladı. Sürecin başlangıcından bu yana, menkul kıymetler düzenleyicileri de dahil olmak üzere, birden fazla kuruluş, şirketin çöküşüne kadar olan süreçte finansal yönetimine daha fazla açıklık getirilmesini talep etti. Hatta bazıları, Celsius’un finansal durumu ilgili olarak halkı sürekli olarak yanlış yönlendirdiğini iddia ediyor. 

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar