BİZİ TAKİP EDİN

ANALİZ

Chiliz CHZ Fiyat Analizi 05.09.2021

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Chiliz’i inceliyoruz. Chiliz grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler

Yayın:

-

CHZ Fiyat Analizi 3-1

Herkese selamlar, bugünkü fiyat analizi yazımda Chiliz yani CHZ’yi inceleyeceğiz. Chiliz analizi isteyen oldukça fazla okurumuz bulunmakta. CHZ grafiğimizi güncellemem için mesajlar aldım. Sizleri daha fazla bekletmeden CHZ fiyat, analiz ve yorum kısmına geçelim.

bybit 300x250 - Chiliz CHZ Fiyat Analizi 05.09.2021

CHZ Fiyat 5 Eylül 2021

Bu gece 03:00 de haftalık kapanış olacak. Bu hafta 0.35-0.45 dolar arasında işlem gören CHZ şu an 0.42 dolar seviyesinde işlem görmekte.

CHZ Grafik 5 Eylül 2021

BEDxMgkq - Chiliz CHZ Fiyat Analizi 05.09.2021
Chiliz CHZ fiyat grafiği 05.09.2021 4 Saatlik grafik veriler Binance borsasından alınmıştır.

Grafiğimiz Binance borsasının sağladığı CHZ/USDT verileri kullanılarak hazırlanmıştır. Grafiğimizde bir adet yükselen trend çizgimiz bulunmaktadır. Ayrıca fiyatın yükselen trend çizgisinden aldığı tepkiler beyaz ok işaretleri yardımıyla gösterilmiştir.

CHZ Analiz 5 Eylül 2021

Grafiğimizde bulunan mor alanlar her zaman olduğu gibi destek ve direnç bölgelerimiz olarak çalışmakta. 23 Ağustos tarihli fiyat analizimizde ”0.4 dolar direnç bölgesine oldukça yakın olan CHZ için dikkatli olmakta fayda var” şeklinde analiz yapmıştık. Fiyat analizimizden sonra beklediğimiz şekilde 0.34 dolar destek seviyesine kadar gerileyen CHZ %15 oranında düşüş yaşadı. Aynı şekilde 0.42 dolar seviyesinde bulunan direnç bölgemiz içinde yorumlar yapmıştım. 23 Ağustos tarihli CHZ fiyat analizimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

CHZ Yorum 5 Eylül 2021

Daha önceki fiyat analizi yazılarımı okuyanların yabancı olmadığı bir kelimeyi sizlere hatırlatacağım. Direnç altında pahalı, destek üstünde ucuz. Şu an CHZ grafiğimiz tam olarak bu bölgelerde işlem görmekte. Direnç bölgesinin kırılmasıyla birlikte CHZ pozisyon fırsatı verebilir. Bu bölgede açılacak pozisyonların stop mesafesi destek altında olacağı için yüksek yüzdelerde olmayacaktır. Beklediğim hedef bölgesine değinecek olursam 0.47 dolar seviyesi takip edilebilir. 0.4 dolar seviyesinin altına düşmediği sürece CHZ yatırımcısını mutlu günler bekliyor olacaktır.

Teknik değerlendirmem ve olası hareket beklentim bu şekildeydi. Grafiğimizde gelişmeler olması durumunda tekrar güncelleyeceğim.

Daha fazla analiz, haber ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca tradingview üzerinde ilgili parite hakkında daha fazla bilgi ve içerik için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Trend Haberler