Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $63619.25
2.45%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3478.59
1.01%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $42.3
-3.67%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $414.7
0.73%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ANALİZ

Chiliz CHZ Fiyat Analizi 07.06.2021

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Chiliz’i inceliyoruz. Chiliz grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler

Clock
Paylaş
Chiliz CHZ Fiyat Analizi 07.06.2021

Herkese selamlar ben CryptoTepe. Bugün hazırlayacağım fiyat analizi yazımda CHILIZ yani CHZ’yi inceleyeceğim. CHZ grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketlerine değineceğim. Sizleri çok fazla bekletmeden grafik bize neler anlatıyor bakalım.

Chiliz CHZ fiyat grafiği 07.06.2021. 4 Saatlik grafik, veriler Binance borsasına aittir.

Chiliz grafiğimizde gördüğünüz mor alanlar her zaman olduğu gibi destek ve direnç bölgeleri olarak çalışmakta. Ayrıca grafiğimizde yeşil bir düşen trend çizgimiz bulunmaktadır.

Binance BannerBinance Banner

Bir önceki Chiliz fiyat analizimde TOBO (Ters Omuz Baş Omuz) formasyonu ihtimalini anlatmıştım. TOBO formasyonu için omuzların simetrik olması önemlidir. Grafiğimize baktığımız zaman sağ omuzun belirli bir süre içinde neckline seviyesine gitmesini bekleriz. CHZ grafiğimize bakınca omuzlarda simetri olmadığı için TOBO formasyonu oluşumu askıya kalkmıştır diyebiliriz. Bir önceki CHZ grafiğimi ve TOBO formasyonu hakkında bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Chiliz CHZ Grafiği Yorum

Şu an Chiliz grafiği için güncel yorum yapacak olursam, hacim olarak son zamanlarda oldukça kayıp yaşadığı için destek direnç olarak trade etmek pek mümkün görünmüyor. Grafiğimizde gördüğünüz gibi bir adet düşen trend çizgimiz bulunuyor. Düşen trend çizgimizin hacimli bir şekilde kırılması CHZ için bir can suyu olur diye düşünüyorum. Trend kırılımını yakından takip ediyor olacağım. 0.25 dolar destek seviyesinde oldukça fazla zaman geçirmesi olumlu bir durum değil. Buradaki alıcıların yetersiz gelmesi durumunda alt desteklerini test etmek isteyebilir. Bu nedenle trend kırılımı sonrası trade etmek daha sağlıklı olacaktır.

Daha fazla analiz, haber ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca tradingview üzerinde ilgili parite hakkında daha fazla bilgi ve içerik için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar