Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $53382.01
3.56%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3135.61
2.48%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $38.75
5.38%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $396.7
2.75%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ANALİZ

Chiliz CHZ Fiyat Analizi 13.06.2021

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Chiliz’i inceliyoruz. Chiliz grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler

Clock
Paylaş
Chiliz CHZ Fiyat Analizi 13.06.2021

Herkese selamlar ben CryptoTepe. Fiyat analizi serimizde bugün Chiliz yani CHZ inceleyeceğim. Grafiği ve haber akışı sayesinde güzel bir hafta geçiren CHZ grafiğimizi güncelleyeceğim. Şu an okuyacağınız CHZ fiyat analizine geçmeden önce, son CHZ fiyat analizimi okumanızı öneriyorum, buraya tıklayarak 07.06.2021 tarihli CHZ fiyat analizime ulaşabilirsiniz. İlgili yazıyı okursanız bu yazıyı daha iyi anlayacağınızı düşünüyorum.

Binance BannerBinance Banner

Chiliz CHZ fiyat grafiği 13.06.2021. 4 Saatlik grafik, veriler Binance borsasına aittir.

Grafiğimizde bulunan mor alanlar destek ve direnç bölgeleri olarak çalışmakta. Ayrıca grafiğimizde yeşil düşen trend çizgimiz bulunmaktadır.

Grafiğimizi son güncellediğimizde fiyat 0.25 dolar bandında hareket etmekteydi. Destek bölgesinde çok fazla zaman geçirmesi oradaki alıcıların yetersiz gelmesi sonucu düşüş getirmesi ile sonuçlanabileceğini yazmıştım. Beklediğimiz gibi oldu ve bir alt desteğe kadar gerileyen CHZ burada bulduğu alıcılar sayesinde yukarı yönlü ivmeli bir yükseliş yaptı. Ayrıca grafiğimizde bulunan yeşil düşen trend kırılımından sonra %15 oranında güzel bir yükseliş yaparak yatırımcısını sevindirdi.

Chiliz CHZ Yorum

Grafiğimizde destek ve direnç bölgelerimiz çok verimli şekilde çalışıyor. Bu bölgeleri takip etmeye devam edeceğim. CHZ trend kırılımı sonrası %15 yükseliş gerçekleştirdi, ardından 0.30 dolar desteğini kaybetmesiyle alt desteğine kadar gerileme yaşadı. Alıcıların şu an bulunduğu destek bölgesinde güçlü olduğunu, destek bölgemize gelmeden tepki almasından anlayabiliriz. Ancak destek altına sarkması durumunda pozisyonlarda daha dikkatli olmakta fayda var. Büyük zaman diliminde baktığımızda, Chiliz grafiğinde benim için en önemli direnç bölgemiz 0.43 dolar seviyesinde buluyor. Bu bölgenin üstüne çıkabilirsek, fiyat üzerindeki baskı azalacaktır.

CHZ grafiği için teknik değerlendirmelerim şu an için bu kadar, gelişmeler olduğu takdirde grafiğimizi tekrar güncelleyeceğim.

Daha fazla analiz, haber ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca tradingview üzerinde ilgili parite hakkında daha fazla bilgi ve içerik için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar