Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $64190.01
-3.79%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3161.06
-8.64%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $27.13
-10.14%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $561.7
-4.05%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ANALİZ

Chromia CHR Fiyat Analizi 13.01.2022

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Chromia’yı inceliyoruz. Chromia grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

Clock
Paylaş
Chromia CHR Fiyat Analizi 13.01.2022

Herkese iyi akşamlar, bugünkü fiyat analizi yazımda Chromia yani CHR inceleyeceğim. Geçtiğimiz hafta hazırladığım Chormia fiyat analizini güncelleyeceğim. Ayrıca grafiğimizde yaşanan gelişmeleri göz önünde bulundurarak en uygun stratejiyi oluşturmaya çalışacağız. CHR grafiğimizin detaylı fiyat analizine başlayalım.

728×90 muhabbit - Chromia CHR Fiyat Analizi 13.01.2022300x250 muhabbit - Chromia CHR Fiyat Analizi 13.01.2022

CHR Fiyat 13 Ocak 2022

Şu an 0.769 dolar seviyesinde işlem gören CHR, 0.6245 dolar seviyesinden aldığı tepki sonrası %23.4 oranında değer kazandı.

CHR Grafik 13 Ocak 2022

B51W2n8O - Chromia CHR Fiyat Analizi 13.01.2022

Binance borsasının sağladığı CHR/USDT paritesi kullanılarak hazırlanan grafiğimiz 2 saatlik zaman dilimindedir. Ayrıca grafiğimiz TradingView aracılığıyla hazırlanmıştır. Grafik üzerinde görüldüğü gibi bir adet yeşil trend çizgisi bulunmaktadır. Trend çizgisinden alınan tepkiler ise beyaz ok işaretleri ile belirtilmiştir. Grafiğimizin alt kısmında ise RSI (Relative Strength Index) Göreceli Güç Endeksi bulunmaktadır.

CHR Analiz 13 Ocak 2022

Her zaman olduğu gibi destek ve direnç bölgelerini mor alanlar ile takip ediyoruz. Geçtiğimiz hafta hazırladığımız CHR fiyat analizinde trend çizgisinin önemine vurgu yapmıştım. Trend çizgisinin kırılması sonrası sert satış ile karşılaşan CHR destek bölgelerinden tepki aldı. 5 Ocak tarihli CHR fiyat analizimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Chromia fiyatının 0.7 dolar desteğinin üzerinde bulunması oldukça olumlu bir durum. Geçmiş fiyat hareketlerine baktığımız zaman 0.7 dolar seviyesinin güçlü bir destek bölgesi olarak çalıştığını görmekteyiz. Bu seviyenin kaybedilmemesi durumunda ilk hedef 0.85 dolar direnç bölgesi olacaktır. Hedef olarak takip edebileceğimiz bir diğer seviye ise trend çizgisi olacaktır. Umarım trend çizgisine kadar bir yükseliş gerçekleşir ve tekrar 1 dolar seviyelerini konuşuruz.

CHR Yorum 13 Ocak 2022

Grafiğimizde henüz bir yükseliş formasyonu bulunmamakta. Bu nedenle grafiğimizi destek ve direnç bölgelerini kullanarak takip ediyoruz. Destek ve direnç bölgelerini kullanarak açılacak pozisyonların zarar kesme seviyesi, üzerinde bulunduğu destek seviyesinin altı olacaktır.

Chromia grafiğimiz için teknik değerlendirmem bu şekildeydi. Grafiğimizde gelişmeler olduğu takdirde tekrar güncelleyeceğim.

Chromia Türkiye telegram grubuna buraya tıklayarak katılabilirsiniz.

Daha fazla analiz, haber ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca TradingView üzerinde CHR/USDT hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar