Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $70096.14
-1.32%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3784.01
2.58%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $41.26
3.18%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $617.7
3.00%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Coin98, Structure Finance Kurucusu Serge Levin ile AMA Etkinliği Gerçekleştirdi!

Structure Finance kurucusu Serge Levin ile gerçekleştirilen etkinlikte Structure Finance ile ilgili merak edilenler cevaplandı.

Clock
Paylaş
Coin98, Structure Finance Kurucusu Serge Levin ile AMA Etkinliği Gerçekleştirdi!

Coin 98, yeni bir AMA etkinliği gerçekleştirdi. Structure Finance kurucusu Serge Levin ile gerçekleştirilen etkinlikte Structure Finance ile ilgili merak edilenler cevaplandı.

728×90 muhabbit - Coin98, Structure Finance Kurucusu Serge Levin ile AMA Etkinliği Gerçekleştirdi!300x250 muhabbit - Coin98, Structure Finance Kurucusu Serge Levin ile AMA Etkinliği Gerçekleştirdi!

İşte Levin tarafından cevaplandırılan sorular:

Coin98: Merhaba Serge bey, kendinizi ve Structure Finance’i tanıtır mısınız?

SL: Benim adım Serge Levin, Structure Finance’in kurucusuyum. Geçmişim, geleneksel finans – yapılandırılmış ürün ihraç ve ticaretini yönetme temeline dayanıyor. Daha önce birkaç büyük hedge fonunda portföy yöneticisi olarak görev yaptım ve Nomura, CitiBank ve Morgan Stanley’de yapılandırılmış ürün portföylerini yönettim. Aynı zamanda bir bilim insanı olmak için okula gittim – doktora yaptım. Albert Einstein Tıp Fakültesi’nden Biyofizik alanında çalışmalarımı sürdürdüm.

Structure Finance, merkezsiz yapıda olan bir platformdur. Esnek bir DeFi platformu oluşturarak kullanıcıları ve aracıları yapılandırılmış ürün-ihraç döngüsü sürecinden çıkarıyoruz.

Coin98: Çok etkileyici profil. Ekibinizin Structure Finance için çok iyi hazırlandığını duydum. Struture Finance’te ne inşa edeceğiniz ve yol haritanız hakkında biraz daha bilgi verebilir misiniz?

SL: Kripto topluluğunun getiri elde etmesine veya ticarete pek elverişli olmayan piyasa ürünlerinden faydalanmasına olanak tanıyan getiri havuzları oluşturuyoruz. Örneğin, kripto paralar volatil olmadığında ya da satmak istemediğiniz bir token üzerinden getiri elde edebilirsiniz.

Coin98: Coin98 Dapp’i üzerinde halihazırda kullanılabilen “Double No Touch” ve “Volatilite Gelir Havuzları’nız” hakkında bize biraz bilgi verebilir misiniz?

SL: Double No Touch, aktif bir kullanıcı için bir üründür. Konsept ise oldukça basit, eğer USD-BTC paritesi önümüzdeki 5 dakika içinde belirlenen sınırlar arasından hareket ederse, paranızı ikiye katlarsınız. Böyle kullanıcı düşük volatilite üzerinden kar elde edebilir.

Coin98: İnsanların gelecekte Structure Finance’i nasıl kullanacaklarını düşünüyorsunuz?

SL: Hem mevcut ürünlere yatırım yapan hem de sunduğumuz merkezsiz ürünler için yeni fikirler öneren, yapılandırılmış ürünlerle ilgilenen canlı bir insan topluluğumuz olacağını düşünüyorum.

Coin98: Proje hangi aşamada?

SL: İş geliştirme tarafında yerel tokenimiz STF, AscendeX ve Huobi’de listeleniyor. Double No Touch ve Volatilite Gelir Havuzları’nın Mainnet sürümlerini de yayınladık.

Coin 98: Projenin adına nasıl karar verdiniz ve sizin için ne anlama geliyor? Projeniz için neden bu ismi seçtiniz?

SL: Aslında farklı bir isimle başladık ama fikir almak için birkaç KOL’er gittiğimizde “Structure” olarak değiştirmeyi önerdiler. Kısacası, adımız bile topluluk kaynaklı.

Coin98: Structure Finance bu yılın sonunda ve gelecekte hangi önemli kilometre taşlarına ulaşmayı hedefliyor?

SL: İki yeni ürün daha piyasaya sürmeyi planlıyoruz. Bunlar, token sahiplerinin gelir elde etmesine diğer yandan da bazı avantajlardan vazgeçerek daha güvenli işlem yapmalarına olanak sağlayan “Vault”lar olarak tanımlanabilir.

En önemli ürünümüz ise Volatilite Gelir Havuzları (amiral gemisi) Ürünü inceleyin, opsiyon satışına bakış açınızı değiştirecek ve size çok para kazandıracak!

Coin98: Structure Finance teknolojisinin ve başarılı olmanıza yardımcı olacağına inandığınız ürünlerin öne çıkan özellikleri nelerdir?

SL: İki ana özellikten bahsedebiliriz. En başından beri merkezsiz ve topluluk temelliyiz, bu noktada kullanıcılar aynı zamanda bizim yatırımcılarımızdır ve her zaman yeni fikirlere açığız. Blockchain ağlarından bağımsızız. Şu anda ETH ve BSC ağında bulunan ürünümüz, gerektiği takdirde farklı ağlarda da bulunacak.

Coin98: Token değerini artırmak ve yatırımcıları çekmek için herhangi bir Coin Burn / BuyBack sisteminiz var mı?

SL: Platform, ürünler üzerinden elde edilen komisyonlar ile tokenleri geri alıyor. Bu tokenler, acil durumlarda (teminat eksikliği gibi) serbest bırakılmak üzere platform içinde saklanıyor, bu sayede de etkin bir şekilde yakılıyorlar.

Coin98: Projeniz sadece seçkin yatırımcılar için mi, peki ya küçük fonlu diğerleri, herkese açık mı?

SL: Her seviyeden yatırımcıyı hedefliyoruz. Ürünlerimiz yeni başlayan kullanıcılar tarafından kullanılabilir. Ayrıca, insanların herhangi bir sorusu varsa, Telegram grubumuza her zaman sorabilirler.

DeFi haberleri için: DeFi Haberleri

Telegram kanalımıza katılın.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar