Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66618.48
1.12%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3420.4
-0.03%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $29.18
-2.44%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $584.6
0.41%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Coinbase, AVAX ve SHIB vadeli işlemleri için CFTC’ye başvurdu!

Clock
Paylaş
Coinbase, AVAX ve SHIB vadeli işlemleri için CFTC’ye başvurdu!

Coinbase; DOT, SHIB, XLM, AVAX ve LINK vadeli işlem ürünleri için ABD Emtia Vadeli İşlemler Ticaret Komisyonu’na (CFTC) beş yeni başvuru yaptı. Bu yeni ürünler 15 Temmuz veya sonrasında işlem görmeye başlayacak.

Coinbase, Vadeli İşlem Ürünlerini Çeşitlendiriyor

Kripto borsası Coinbase, popüler altcoinlerle ilgili vadeli işlem sözleşmelerini türev borsasına eklemeyi hedefliyor. Coinbase’in web sitesine göre, borsa DOT, SHIB, XLM, AVAX ve LINK ile bağlantılı vadeli işlem ürünleri için CFTC’ye başvuru yaptı. Bu adım kullanıcıların risk yönetimi yapmasına, fiyat hareketleri üzerine spekülasyon yapmasına ve kripto ekonomisine daha düşük sermaye gereksinimleri ile katılmasına olanak tanıyacak.

728×90 muhabbit - Coinbase, AVAX ve SHIB vadeli işlemleri için CFTC'ye başvurdu!300x250 muhabbit - Coinbase, AVAX ve SHIB vadeli işlemleri için CFTC'ye başvurdu!

Coinbase, “AVAX, LINK, DOT, XLM ve SHIB’nin eklenmesiyle katılımcılarımız ve müşterileri, risk yönetimi, fiyat hareketleri üzerine spekülasyon yapma ve daha düşük sermaye gereksinimleri ile kripto ekonomisine katılma konusunda daha fazla erişim noktasına sahip olacaklar, Bu genişleme, ürün yelpazemizi çeşitlendirmekle kalmayıp, kullanıcılarımızın genel ticaret deneyimini de artıracak..” şeklinde açıklama yaptı.

AVAX Piyasa Değerine Göre Lider

Beş token arasında, AVAX 11.1 milyar dolarlık piyasa değeri ile en büyük kapitalizasyona sahip. Yayınlandığı sırada AVAX, 28.18 dolardan işlem görüyor ve son 24 saatte %0.48 artış gösterdi. SHIB ise 10.1 milyar dolarlık piyasa değeri ile ikinci sırada yer alıyor ve aynı zaman diliminde %2.96 düşüşle 0.000017 dolardan işlem görüyor. The Block

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar