Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $63349.48
-4.28%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3093.13
-4.84%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $35.58
-6.05%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $549.2
-4.74%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ALTCOIN

Coinbase Custody AVAX İşlemlerini Başlatıyor!

Borsanın kurumsal kanadı olan Coinbase Institutional tarafından yapılan açıklamada Avalanche ağının yerel coini AVAX için işlemleri Coinbase Custody tarafından başlatıldığı açıklandı.

Clock
Paylaş
Coinbase Custody AVAX İşlemlerini Başlatıyor!

Kripto para borsası Coinbase, yeni bir duyuru gerçekleştirdi. Borsanın kurumsal kanadı olan Coinbase Institutional tarafından yapılan açıklamada Avalanche ağının yerel coini AVAX için işlemleri Coinbase Custody tarafından başlatıldığı açıklandı.

728×90 muhabbit - Coinbase Custody AVAX İşlemlerini Başlatıyor!300x250 muhabbit - Coinbase Custody AVAX İşlemlerini Başlatıyor!

Kurumsal müşterileri için saklama hizmeti sunan Coinbase Custody, Coinbase’in bir kolu olarak tanımlanabilir. Halihazırda birçok coin ve token için saklama hizmeti sunan Coinbase Custody, artık AVAX için de benzer hizmeti sunmaya başlayacak.

Coinbase’de Listelendi

Geçtiğimiz gün Coinbase Pro üzerinde işlemlere başlayan AVAX, işlemlerin başlamasının hemen ardından Coinbase üzerinde de işlemlere başladı.

Bu sayede Coinbase’in tüm platformlarında işlemlere başlayan AVAX, hızlıca kurumsal tarafta da işlemlere başlamış oldu.

C-Chain İçin İşlemler Açıldı

AVAX tarafında sadece C-Chain için işlemleri aktive eden platform, kullanıcılarını bu noktada uyarmış durumda. Bildiğiniz üzere Avalanche ağı üzerinde üç farklı zincir bulunuyor. X,C ve P olarak isimlendirilen zincirlerden sadece biri için destek sunacak. C-Chain adreslerinin “0x” ile başladığının altını çizen Coinbase ekibi, harici ağlardan gerçekleşen gönderimlerin kayıpla sonuçlanacağını belirtti.

Coinbase tarafından AVAX için sunulan destek ile ilgili sizin düşünceniz nedir?

Borsa haberleri için: Borsa Haberleri

Telegram kanalımıza katılın.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar