Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $64738.47
1.48%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3101.8
1.46%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $36.61
4.84%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $566.2
1.82%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Coinbase, DeFi’a Ulaşımı Kolaylaştırmak İçin Chrome Uzantısı Ekledi!

Coinbase Wallet’ın yeni tarayıcı uzantısının DeFi’a ulaşımı kolaylaştıracağı bildirildi.

Clock
Paylaş
Coinbase, DeFi’a Ulaşımı Kolaylaştırmak İçin Chrome Uzantısı Ekledi!

Kripto para borsası Coinbase, yerel cüzdanı için kullanıcıların merkezi olmayan uygulamalara ve merkezi olmayan finansa doğrudan ve daha kolay bağlanmasını sağlayan yeni bir tarayıcı eklentisini duyurdu. 

728×90 muhabbit - Coinbase, DeFi'a Ulaşımı Kolaylaştırmak İçin Chrome Uzantısı Ekledi!300x250 muhabbit - Coinbase, DeFi'a Ulaşımı Kolaylaştırmak İçin Chrome Uzantısı Ekledi!

Bu kapsamda şirket, Coinbase Wallet tarayıcı uzantısının artık Google Chrome’da mevcut olduğunu açıkladı. Ayrıca cüzdan uzantısı aracılığıyla masaüstünde gerçekleştirilen tüm etkinliklerin Coinbase Cüzdan mobil uygulaması ile senkronize olacağı belirtildi.

0 Dh8x VAkRedCi6tV 1 - Coinbase, DeFi'a Ulaşımı Kolaylaştırmak İçin Chrome Uzantısı Ekledi!
Coinbase

Coinbase Wallet lideri Sid Coelho-Prabhu, 1 milyondan fazla Coinbase Wallet müşterisinin düzenli olarak Uniswap ve Compound gibi uygulamalara bağlandığını söyledi. Yeni Chrome uzantısı, bu süreci daha da kolaylaştırarak, kullanıcıların DeFi’a her bağlanmak istediklerinde mobil cihazlarında bir QR kodu tarama ihtiyacını ortadan kaldıracak.

İlginizi Çekebilir: DeFi Nedir?

Coelho-Prabhu konu ile ilgili olarak şu açıklamada bulundu:

“Bugünden itibaren, Coinbase Cüzdan uzantısıyla bu dapp’lara masaüstünden erişmeyi ve bunları kullanmayı çok daha basit hale getiriyoruz. Yeni uzantı, masaüstünde dapp’lara anında erişim sağlayacak. Cüzdan hesabınızı uzantıya bir kez bağladıktan sonra, tek tıklamayla tüm dapp’lara göz atmakta özgürsünüz. “

Yeni uzantı, merkezi olmayan borsalarda alım satım yapan ve fungible token veya NFT toplayan kullanıcıları da destekliyor. Bunun yanında yeni eklentinin Rarible, OpenSea, SushiSwap, Matcha, Synthetic ve Aave gibi merkezi olmayan uygulamalar da desteklediği belirtildi.

DeFi Girişimleri Devam Edecek

Borsa yaptığı açıklamada Coinbase Wallet Chrome uzantısı gibi yeni girişim ve hizmetlerle DeFi alanına daha kolay ulaşım için adımların atılmaya devam edileceğini belirtti.

Halka arz için başvuran ilk büyük kripto para birimi borsası olan Coinbase, elde edilen verilere göre son 24 saatte yaklaşık 10,6 milyar dolarlık işlem gerçekleştirmiş durumda.

Daha fazla Borsa Haberleri için: Borsa Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar