Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $62630.9
1.61%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3030.01
0.13%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $34.19
-1.84%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $549.2
2.37%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BORSA

Coinbase, Dev İsimleri Transfer Etmeye Devam Ediyor!

Goldman Sachs’ın kıdemli yöneticisi Roger Bartlett, Coinbase’e katıldı.

Clock
Paylaş
Coinbase, Dev İsimleri Transfer Etmeye Devam Ediyor!

Küresel yatırım bankası Goldman Sachs’ın kıdemli yöneticisi Roger Bartlett, önde gelen kripto para borsası Coinbase’e katıldı. Böylece Bartlett, kripto para alanına geçişlerde Wall Street’ten çıkan en son kişi oldu.

Bartlett’in Goldman Sachs’taki 15 yıllık görev süresi, onu küresel pazarlar için genel müdür ve küresel operasyonlardan sorumlu başkan yardımcısı konumuna kadar yükseltmişti.

728×90 muhabbit - Coinbase, Dev İsimleri Transfer Etmeye Devam Ediyor!300x250 muhabbit - Coinbase, Dev İsimleri Transfer Etmeye Devam Ediyor!
Roger Bartlett Coinbase 757x600 - Coinbase, Dev İsimleri Transfer Etmeye Devam Ediyor!

Şimdi ise Bartlett, kripto para borsası Coinbase’e başkan yardımcısı ve finansal operasyonların küresel başkanı olarak katılıyor. 

Kararı yakın zaman önce LinkedIn sayfasında açıklayan Bartlett, ekonomik özgürlük yaratma misyonunu, hayattaki önemli bir fırsat olarak nitelendirdi ve bu nedenle Coinbase’e katılma kararını verdiğini belirtti.

Coinbase Büyüme Hedeflerini Açıkladı

ABD’li kripto para borsası devi Coinbase, geçtiğimiz yıl boyunca çalışan portföyünü istikrarlı bir şekilde büyüttü. Bu agresif işe alım çılgınlığı, şirketin çalışan sayısını 2020 ve 2021 yılları arasında üç katına çıkardı ve borsa, yılı 3.730 personel ile tamamladı.

Borsanın bu yeni alımlarla birlikte, çalışanlarından bazıları, geleneksel finans alanından yüksek profilli kişilerden oluşmuş oldu.

Bunun yanında bu yılın başlarında borsa, kamu politikası bölümünü yönetmek için eski bir ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) danışmanını da göreve getirmişti.

İlginizi çekebilir: SEC Nedir?

Coinbase, kısa süre önce yayımladığı 2021 yılı 4. çeyrek kazanç raporunda, bu yıl teknoloji, geliştirme, genel ve idari giderler için 4,25 milyar dolar ila 5,25 milyar dolar arasında harcama planladığını da belirtti. Böylece borsa agresif büyüme hedeflerini açıkça belitmiş oldu. Son işe alımların yanında borsa, yıl sonuna kadar 6.000 çalışana ulaşma hedefinin olduğunu da ayrıca belirtti.

Bitcoin Haberleri İçin: Bitcoin Haberleri

Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar