Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $68211.84
0.54%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3762.61
-1.35%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $36.97
0.03%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $596.1
-0.48%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Coinbase Kripto Kartı Artık Apple Pay ile Çalışıyor!

Coinbase, vitesi yükseltti!

Clock
Paylaş
Coinbase Kripto Kartı Artık Apple Pay ile Çalışıyor!

Coinbase borsasının salı günü yaptığı açıklamada, borsanın Visa banka kartının Apple Pay ve Google Pay ile senkronize edileceği söylendi.

728×90 muhabbit - Coinbase Kripto Kartı Artık Apple Pay ile Çalışıyor!300x250 muhabbit - Coinbase Kripto Kartı Artık Apple Pay ile Çalışıyor!

Coinbase’in blog yazısına göre, bu hafta bekleme listesindeki kullanıcılarına da geri ödeme ödülünü sunmaya başlayacakları belirtildi. Bu arada Coinbase’in kripto kartı, ABD genelinde kullanıcıların huzuruna sunulmuş durumda.

Coinbase Kripto Kartı Nedir?

Coinbase şirketinin kartı, kullanıcıların Bitcoin gibi kripto para birimlerini anlık itibari paraya dönüştürerek işlem yapar. Visa ile anlaşmalı herhangi bir noktada kullanılabilen ürün, esasında kullanıcılara kripto para ile ödeme yapmalarına olanak sağlıyor.

Bu arada kart, Stellar Lumens için %4, Bitcoin için %1 geri ödeme sunuyor.

Tahmin edebileceğiniz gibi kripto para ödemeleri için rekabet de ciddi oranda artmaya başladı.

Mastercard ve Gemini, %3 geri ödeme avantajı ile bir kripto para kartı çıkaracaklarını belli etmişti. Ayrıca BlockFi’ın da yol haritasında, ödüllü bir kripto kredi kartı var.

Bitcoin, çoğu kullanıcının aklında bir takas aracı değil, bir varlık olarak yerleşti. Fakat bu tür kartlar, kullanıcıların kafasındaki oluşan imajı bambaşka bir hale getirebilir.

Coinbase şirketinin son açıklamalarına göre, onaylı kullanıcılar kartlarını Apple Pay ile hemen kullanmaya başlayabilecek.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Daha fazla Borsa Haberleri için: Borsa Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar