Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $60485.69
6.13%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3281.73
1.38%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $38.25
-2.02%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $407.3
3.24%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BITCOIN

Gemini Kullanıcıları Artık Apple Pay ile Bitcoin Satın Alabilecek!

Apple Pay ile Bitcoin almak mı? Harika!

Clock
Paylaş
Gemini Kullanıcıları Artık Apple Pay ile Bitcoin Satın Alabilecek!

Amerika menşeli büyük kripto para borsası Gemini, artık kullanıcılarının Apple Pay ve Google Pay ile Bitcoin gibi kripto para birimlerini satın almasına izin veriyor.

Perşembe günü yayınlanan duyuruya göre, Gemini kullanıcıları artık platformda itibari para ile kripto satın almak için banka kartlarını Apple Pay veya Google Pay‘e bağlayabilecek. Firma, satın alma işleminden bir saat sonra kullanıcı fonlarının geri çekilebileceğini de belirtmiş durumda.

Binance BannerBinance Banner

Yeni özellik, BTC, Ether, Litecoin ve Bitcoin Cash gibi büyük kripto paraların yanı sıra AAVE ve MKR gibi Ethereum tabanlı kripto paralar. dahil olmak üzere Gemini’nin desteklediği 30’dan fazla kripto para birimi için kullanılabilir halde. Bir Gemini temsilcisi “DAI dışındaki tüm kripto paralar Apple Pay ve Google Pay ile satın alınabilir durumda” dedi.

Apple Pay veya Google Pay ile kripto para alımı yaparken ödenen ücretler ise, banka kartlarını kullanarak kripto para satın alırken ödenen ücretler ile bire bir aynıdır.

Kripto para birimi endüstrisi, Apple Pay gibi geleneksel finans ödeme hizmetleriyle ilişkilerde bulunmaya devam ediyor. Şubat ayında, büyük bir kripto ödeme hizmeti olan BitPay, kullanıcılarının Apple Wallet’a bağlanmasına ve BTC, ETH ve LTC gibi kripto paralarla hizmet almalarını sağlayan Apple Pay entegrasyonunu duyurmuştu.

Sizce ülkemizde bu tarz bir entegrasyonu ne zaman görürüz?

Daha fazla Bitcoin Haberleri için: Bitcoin Haberleri

Daha fazla Borsa Haberleri için: Borsa Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar