Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $59982.19
2.63%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3201.75
1.49%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $26.08
1.01%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $537.2
0.02%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ALTCOIN

Coinbase’den Avrupa Çıkartması! Hangi Ülkeler Var?

Coinbase’den Avrupa hamlesi!

Clock
Paylaş
Coinbase’den Avrupa Çıkartması! Hangi Ülkeler Var?

Coinbase, Tezos Staking hizmetini İngiltere, Fransa, İspanya ve Hollanda da kullanıma sunmaya başladı.

Bu hizmetin kullanıma açılması ile beraber Tezos yatırımcılarının yaklaşık %5 gibi bir oran ile staking özelliğinden faydalanabilecek. Yatırımcıların staking hizmetinden faydalanabilmesi için Tezos tokenini yaklaşık 35 ila 40 gün arasında elinde tutması gerekecek. Yatırımcılar bu şartları sağladığında her üç günde bir ödül alacak.

728×90 muhabbit - Coinbase'den Avrupa Çıkartması! Hangi Ülkeler Var?300x250 muhabbit - Coinbase'den Avrupa Çıkartması! Hangi Ülkeler Var?

Başlangıçta yalnıza kurumsal müşteriler için açık olan staking hizmeti, Kasım ayında tüm ABD müşterileri için kullanılabilir hale geldi. ABD genişlemesinden bir kaç ay sonra ise Coinbase, operasyonlarını Avrupa kıtasında genişletmeye başladı.

Yapılan son açıklamalara göre Coinbase, ABD operasyonunu başlatıktan sonra günümüze kadar yaklaşık olarak 2 Milyon$ ödül dağıttığını açıkladı.

Tezos Staking servisinden yaklaşık olarak %25 kar payı alan Coinbase, an itibari ile bu hizmetin en büyük sağlayıcısı konumunda. Onu takip eden borsalar ise sırasıyla Kraken ve Binance. An itibariyle staking servisinde olan Tezos adedinin %19’unu Kraken ve Binance işletmekte.

Geçtiğimiz hafta Coinbase, Cosmos (ATOM) ve Algorand (ALGO) için staking servislerini başlattı. Bununla birlikte Coinbase gibi bazı borsalar da bu servisleri sağlamakta.

Bildiğiniz üzere Tezos Staking servisinden yararlanmak için bir bireysel cüzdana sahip olmanız gerekiyor. Başka bir deyimle eğer Tezoslarınız bir borsada duruyor ise staking servisinden yararlanamıyorsunuz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar