Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $56198.82
9.11%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3227.91
4.10%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $39.47
6.30%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $398.8
3.42%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

CoinMarketCap Presearch İle Entegrasyon Başlattı!

Popüler kripto para veri ve analiz websitesi, Presearch (PRE) ile birlikte çalışacak.

Clock
Paylaş
CoinMarketCap Presearch İle Entegrasyon Başlattı!

CoinMarketCap yeni bir duyuru gerçekleştirdi. Popüler kripto para veri ve analiz websitesi, Presearch (PRE) ile birlikte çalışacak.

Merkezsiz bir arama motoru olarak öne çıkan Presearch ile entegre olan veri platformu, kullanıcıların direkt olarak Presearch üzerinde kripto para verilerine ulaşmalarını sağlayacak.

Binance BannerBinance Banner

Direkt olarak arama motoru ile entegre olan sekme sayesinde kullanıcılar, arama yaptıkları anda aradıkları kelimenin Coinmarketcap üzerindeki karşılığına yönlendirilecek. Halihazırda çalışan özelliğin yanına bir de detaylı verilerin sağlandığını bir veri sayfası eklenecek. Bu sayede kullanıcılar fiyat verileri, günlük hacimler, piyasa değeri, dolaşımda bulunan miktar ve maksimum arz ile ilgili tüm verilere anında ulaşabilecek.

Presearch

Android cihazların fabrika ayarlarına döndürülmesi ile seçili arama motoru olarak öne çıkan Presearch, yeni entegrasyonları ile birlikte kullanıcı sayısını artırmayı hedefliyor.

2.4 Milyon Kayıtlı Kullanıcı

Halihazırda 2.4 Milyon kayıtlı kullanıcısı bulunan Presearch’ün bir de tokeni bulunuyor. 2017 yılında kurulan Presearch üzerinde arama yaparak kazanılabilen token, aynı zamanda borsalarda da işlem görüyor. Uniswap ve Kucoin gibi borsalardan alınabilecek olan PRE’nin anlık olarak fiyatı 0.47 $ seviyelerinde bulunuyor. 100 Milyon $’ın üzerindeki fiyatı ile dikkat çeken PRE’nin dolaşımdaki arzı ise 300 Milyon adet civarında bulunuyor.

SimilarWeb verilerine göre Ağustos ayında 187 milyon kez ziyaret edilen Coinmarketcap, global çapta en çok ziyaret edilen websitelerinin başında geliyor.

Blockchain haberleri için: Blockchain Haberleri

Telegram kanalımıza katılın.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar