Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66843.82
-0.25%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3083.26
0.13%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $35.8
-0.91%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $570.6
-1.04%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BITCOIN

Coinsquare Kullanıcıları Kolay Bir Şekilde BTC Alabilecek!

Coinsquare, yeni yatırımcılar için basit bir platform hazırladı!

Clock
Paylaş
Coinsquare Kullanıcıları Kolay Bir Şekilde BTC Alabilecek!

Toronto merkezli dijital para birimi platformu Coinsquare, Kanada’da kripto para alım ve satımını basitleştirmek için tasarlanmış yeni bir mobil ticaret uygulamasını duyurdu.

Quick Trade, resmi olarak Pazartesi günü açıklandı ve BTC, ETH, LTC ve BCH‘nin komisyonsuz işlemlerine destek verecek. Şirket, lansmanda toplamda 15 alım satım çiftinin mevcut olduğunu ve “önümüzdeki aylarda daha fazla dijital varlığın ekleneceğini” söyledi.

728×90 muhabbit - Coinsquare Kullanıcıları Kolay Bir Şekilde BTC Alabilecek!300x250 muhabbit - Coinsquare Kullanıcıları Kolay Bir Şekilde BTC Alabilecek!

Uygulama, internet tabanlı ticaret platformunun bir uzantısı olan mevcut mobil uygulamanın yanı sıra, Android ve Apple cihazlarda da kullanılabilecek.

Komisyonsuz işlemlere ek olarak, yeni uygulama, Interac e-Transfer yoluyla anında hesap finansmanı sağlayabilecek.

Coinsquare, Quick Trade’in yeni kullanıcıların neredeyse anında doğrulanmasına olanak tanıyan basitleştirilmiş bir KYC süreci içerdiğini de belirtti.

Kasım ayında genel danışman ve baş gizlilik sorumlusu olarak görev aldıktan sonra Coinsquare’in CEO’su olarak seçilen Stacey Hoisak, şunları söyledi:

Quick Trade’in basit işleyişi ve kullanımı kolay arayüzü, Kanadalılara dijital varlıklara yatırım yapmanın basit ve güvenli bir yolunu sunuyor.

Coinsquare, geçen yıl CEO’su, başkanı ve baş uyum görevlisinin tartışmalı iddialar ile istifa etmesinin ardından liderlik ekibini yenilemişti. Ontario Menkul Kıymetler Komisyonu ile yapılan bir anlaşma, üç yöneticinin Coinsquare’de üç yıla kadar herhangi bir liderlik pozisyonu almamasını şart koştu.

Kanadalılar, Newton’un ücretsiz kripto ticareti hizmetlerini başlattığı 2019’dan bu yana yeni dijital para borsalarının istikrarlı akışına tanık oldu. Ayrıca, ülkenin en büyük mikro yatırım uygulamalarından biri olan Wealthsimple, kripto hizmetlerini Eylül 2020’de tanıttı.

Daha fazla Borsa Haberleri için: Borsa Haberleri

Daha fazla Bitcoin Haberleri için: Bitcoin Haberleri

Telegram kanalımıza katılmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar