Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $57060.6
11.37%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3271.52
6.96%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $39.31
6.44%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $397.5
1.04%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Colizeum.com, TikTok Yarışması Başlattı!

Geçtiğimiz aylarda 8,4 milyon dolarlık yatırım alan Coliezum; bir TikTok yarışması düzenliyor. Yarışmaya ait detaylar haberimizde sizlerle.

Clock
Paylaş
Colizeum.com, TikTok Yarışması Başlattı!

Merkeziyetsiz bir blok zinciri oyun alanı olarak ekosisteme çözümler sunan Colizeum, 8 Nisan 2022 tarihinde Medium hesabı üzerinden bir duyuru gerçekleştirdi. Duyuruya göre Colizeum hakkında TikTok üzerinden yaratıcı içerikler üretenlere, ödüller verilecek.

 • En yaratıcı 30 video için 30 adet Elit Oyuncu Kartı NFT ödülü.
 • En yaratıcı 3 video sahibine ZEUM token airdrop’u.
 • Elit Oyuncu Kartı NFT sahipleri, platform üzerindeki tüm oyuncular için zorunlu kılınan Oyuncu Kartı NFT’lerini mint edebilen grup içerisinde yer alacaklar.
 • Yarışmaya dair daha fazla detay aşağıda verilmektedir.

TikTok İçerikleri ile Büyük Ödüller

“Yaratıcılığınızı ve TikTok yeteneklerinizi kullanarak ödüller kazanın” sloganı ile etkinliği tanıtan Colizeum ekibi; Colizeum’u TikTok üzerinden tanıtan en yaratıcı 30 kişiye Elite Player Card (Elit Oyuncu Kartı) NFT’si hediye edecek.

Binance BannerBinance Banner

Buna ek olarak en yaratıcı 3 kişi, airdrop ile ödüllendirilecek.

Colizeum Nedir?

Colizeum’un arkasında mobil oyun geliştirme sektöründe 8 yıldan fazla çalışmış bir ekip bulunuyor. Bu ekip şu anda, diğer oyun geliştiricilerine blok zinciri tabanlı oyunlar geliştirmeleri konusunda yardım ediyor ve kendi deyimleri ile “12 aylık geliştirme süreci ve maliyetten” müşterilerini kurtarıyorlar.

Colizeum, Ocak 2022 tarihinde 8,4 milyon dolarlık yatırım toplamış ve efsanevi bir DOTA oyuncusu da proje destekçisi olarak ekibe katılmıştı.

İlginizi çekebilir: Colizeum Yatırımcılardan 8.4 Milyon Dolar Yatırım Topladı!

Colizeum NFT’leri

Colizeum; amacının blok zinciri alanındaki en büyük mobil oyun alanı olmak olduğunu söylüyor. Platformda oynayarak kazanmak isteyen her oyuncunun, bir Player Card (Oyuncu Kartı) NFT sahibi olması gerekli. Bu NFT’ler, her oyuncu için bir çeşit “giriş bileti”.

Colizeum yalnızca 5 bin adet Elite Player Card (Elit Oyuncu Kartı) NFT’si çıkaracak. Bu NFT’lerin her bir sahibi; oyuncular için Player Card (Oyuncu Kartı) mint edebilen şanslı kişiler arasında yer alacak.

Bu mint edebilme ayrıcalığının yanında Elit Oyuncu Kartı NFT sahipleri whale’ler (balinalar), oyun geliştiricileri, kripto para proje yaratıcıları, yatırımcılar ve daha fazla topluluk ile ilişki kurarak network yaratma fırsatına da erişecekler.

Platform üzerindeki oyun sayısı arttıkça, oyuncu sayısı da artacak ve Oyuncu Kartı NFT ihtiyacı da her geçen gün çoğalacak.

Colizeum, düzenlediği bu yarışma ile Elit Oyuncu Kartı NFT sahibi olabilmenin şans kapısını aralıyor. Elit Oyuncu Kartı NFT’leri ile pasif gelir elde etmek mümkün çünkü yalnızca bu NFT’lerin sahipleri Gladiator (Gladyatör) NFT’lerini mint ve trade edebilecek.

İlginizi çekebilir: NFT Mint Nedir? NFT Mining Nasıl Yapılır?

colizeum

TikTok Yarışma Kuralları

Yarışmaya girmek için katılımcılar aşağıdaki görevleri tamamlamak zorundalar:

 1. TikTok üzerindeki resmi COLIZEUM sayfasını takip etmek. (@colizeum.com)
 2. Colizeum Discord ve Telegram kanallarına katılmak. (discord.gg/colizeum – t.me/colizeumcom)
 3. TikTok yarışmasına katılmak için bu linkteki başvuru formunu doldurmak. Formu dolduranlar, TikTok yaratıcılarına özel olarak kurulmuş Discord kanalına alınacak ve kanalda kendilerine videolarında kullanabilecekleri çeşitli yaratıcı araçlar sunulacak.
 4. COLIZEUM hakkında bir video kayıt etmek ve yayınlamak: COLIZEUM’u neden seviyorsunuz ve bu proje blok zinciri oyun sektörünü nasıl güçlendirebilir?
 5. TikTok paylaşımını yaparken @colizeum.com adresini tag’lemek ve şu hashtag’leri de eklemek: #colizeum #colizeumgamestore #crypto #playtoearn #gamefi #ethereum #binancesmartchain #foryou.
 6. Twitter ve Discord handle’ları ile birlikte ilgili TikTok videosunu bu form üzerinden proje ekibine iletmek.
 7. Videoların 22 Nisan 2022 tarihi saat 18:00’den önce (UTC) TikTok’a yüklenmesi gerekiyor.

TikTok hakkında daha fazla haber için buraya bakabilirsiniz.

Ödül Havuzu ve Kazananların Seçilmesi

Katılımcılar için belirlenmiş ödüller şu şekilde:

 • Garantilenmiş Colizeum Elite NFT Whitelist’ine 30 kişilik katılım
 • En iyi 3 yaratıcı için ZEUM token airdrop’u.

Yarışmaya katılan her katılımcı, sonsuz sayıda video paylaşımı yapabilir. Ancak paylaştıkları her videodan yalnızca 1 tanesi eleme için seçilecek.

Colizeum, bu süreçte sahiplik hakkı konusunda hiçbir sorumluluk kabul etmediğini ve videoların sorumluluğunun yaratıcılarında olduğunu vurguluyor.

Kazananların seçimi için ise şu kriterlere bakılacak:

 • Colizeum ekibi; TikTok’ta izlenme sayısına, orijinalliğine, yaratıcılığına ve video kalitesine göre 30 adet kazanan belirleyecek.
 • Kazananlar Colizeum Discord ve Telegram kanalları üzerinden paylaşılacak.
 • Tekrar hatırlatmak gerekirse, ilgili formların doldurularak yarışmaya son katılım tarihi 22 Nisan 2022 saat 18:00 (UTC) olarak belirlendi.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Daha fazla NFT Haberleri için: NFT haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar