Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $67209.45
0.64%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3472.7
-0.48%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $31.71
8.71%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $594.2
0.17%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Colizeum Yatırımcılardan 8.4 Milyon Dolar Yatırım Topladı!

Blok zinciri tabanlı oyunlar için bir yazılım geliştirme kiti olan Colizeum, yatırım almaya devam ediyor!

Clock
Paylaş
Colizeum Yatırımcılardan 8.4 Milyon Dolar Yatırım Topladı!

Blok zinciri üstünde oyun yapan geliştiriciler için oluşturulan Colizeum, SDK teknolojisni kullanıyor. Oyun firması, finansman turunu başarıyla tamamladı ve ünlü bir e-sporcuyu ekibine kattı.

Colizeum’un Medium makalesinden elde edilen bilgilere göre; büyük yatırımcılarıdan 8.4 milyon dolar topladı. Finansman turunda; Deribit, SevenX Ventures, Axia8, LD Capital, Genblock Capital, TPS Capital, Momentum6 (Lumen Capital Group), DWeb3, X21, Profluent Ventures, Good Games Guild (GGG), CRT Capital, Au21 Capital, Pluto Digital, Basics Capital, Tokenomik.io ve MC Ventures yatırımcılar arasındaydı.

728×90 muhabbit - Colizeum Yatırımcılardan 8.4 Milyon Dolar Yatırım Topladı!300x250 muhabbit - Colizeum Yatırımcılardan 8.4 Milyon Dolar Yatırım Topladı!
colizeum - Colizeum Yatırımcılardan 8.4 Milyon Dolar Yatırım Topladı!
Colizeum

Colizeum’un kurucu ortağı Davis Ziedins, konu ile ilgili şunları söyledi:

Mobil oyun sektörü geçtiğimiz yıllarda oyun sektörününü oldukça etkiledi. Misyonumuz: herhangi bir oyun geliştiricisinin, şu an ve gelecekteki oyunlarında, oyna-kazan konseptini uygulayarak bu oyunlardan para kazanma yöntemlerini keşfetmesini sağlamak. Bunun yanında Colizeum’la birlikte yeni oyun pazarlarının oluşmasını sağlamak istiyoruz.

Colizeum, DOTA Şampiyonunu İşe Aldı!

Colizeum, dünya çapında en tanınmış DOTA oyuncularından biri olan Wusheng’i (Sheng Wu) işe aldı. Wusheng, video oyun endüstrisindeki tecrübesiyle Colizeum’a yardımcı olacak.

Colizeum Nedir?

Colizeum, oyun geliştiricilerinin blok zinciri üzerinde oyunlarını daha kolay üretmesini sağlar. Bunun yanında Colizeum, geliştiricilere hazır bir oyna-kazan mimarisi sunar. Geliştiriciler oyunlarını zengin araç setleriyle hızlı bir şekilde üretebilir.

Bununla birlikte Colizeum, platformunda üretilen oyunlar için turnuvalar düzenleyecek. 2022’de GameFi oyuncuları için yeni özellikler getireceğini açıklayan Colizeum, oyun piyasasını hareketlendirebilir.

Daha fazla Bitcoin Haberleri için: Bitcoin Haberleri

Daha Fazla Blockchain Haberleri İçin: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar