Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $65039.99
1.62%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3150.71
5.00%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $37.53
11.60%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $563.4
2.32%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ANALİZ

Compound Token COMP Fiyat Analizi 14.06.2021

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Compound Token’ı inceliyoruz. COMP fiyat grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler

Clock
Paylaş
Compound Token COMP Fiyat Analizi 14.06.2021

Herkese selamlar ben CryptoTepe. Bugünkü fiyat analizi serimizde Compound Token yani COMP grafiğimizi inceleyeceğim. Geçtiğimiz hafta COMP grafiğimiz için teknik incelememizi yapmıştık. Grafiğimizde yaşanan gelişmeler nedeniyle grafiğimizi güncelleyeceğim. Geçtiğimiz hafta yayınlanan COMP grafiğimize göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz. İlgili yazıyı okuyarak grafikte yaşanan gelişmeleri daha net görebilirsiniz. Grafik bize neler gösteriyor, son durumu nedir şimdi ona bakalım.

728×90 muhabbit - Compound Token COMP Fiyat Analizi 14.06.2021300x250 muhabbit - Compound Token COMP Fiyat Analizi 14.06.2021
lrVE1XMv - Compound Token COMP Fiyat Analizi 14.06.2021
Compound Token COMP fiyat grafiği 14.06.2021. Saatlik grafik veriler Binance borsasına aittir.

Grafiğimizde bulunan mor alanlar bildiğiniz gibi destek ve direnç bölgeleri olarak çalışmakta. Ayrıca grafiğimizde düşen bir trend bizi karşılamaktadır.

Son fiyat analizimizde yükselen üçgen formasyonunun aşağı yönlü kırılım yapması sonucu %30 civarında bir düşüş yaşandı. Bu düşüş sonrası destek bölgesinden alım yapıp, destek altında stop olmak yerine, herhangi bir yükseliş formasyonu veya trend kırılımı ile işleme girmenin daha sağlıklı olacağını belirtmiştim. Grafiğimize baktığımız zaman 450 dolar seviyesinden başlayan düşen trend oluştuğunu görüyoruz. Düşen trend kırılımı sonrası yükselişine başlayan COMP şu an için %6 oranında değer kazandı.

Compound Token Comp Yorum

Grafiğimize baktığımız zaman düşen trend kırılımı sonrası yükselişine devam eden COMP direnç bölgesine yaklaşmış durumda. Market şartları nedeniyle kâr almak ve riski satmak bakiyenizi koruyacaktır. Pozisyonunuzda stop olduğunuzda zarar etmemenizi sağlayacak kadar, kârda satış yaparsanız işleminizi daha rahat ve risksiz şekilde taşıyabilirsiniz. COMP grafiğimize teknik olarak baktığımız zaman trend çizgimizin altına düşmediği sürece fiyat yukarı görünmektedir. Direnç bölgesinden tepki alması sonucu desteğe dönmesi durumunda, trend ve destek kesişimi tekrar fırsat verebilir. Bu noktada açılacak pozisyon için destek altı kapanışlarda zarar kesmek teknik olarak doğru olacaktır.

Şimdilik COMP için söyleyeceklerim bu kadar, her zaman olduğu gibi duruma göre ilerde güncellemesini yapacağım.

Daha fazla analiz, haber ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca tradingview üzerinde ilgili parite hakkında daha fazla bilgi ve içerik için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar