Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $61372.01
-2.39%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3390.4
-0.53%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $25.33
1.93%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $575.5
0.14%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Conflux Network, Kilit Açma Prosedürünü Güncelledi!

Conflux’ın DAO oylaması başarıyla sonuçlandı!

Clock
Paylaş
Conflux Network, Kilit Açma Prosedürünü Güncelledi!

Geçtiğimiz aylarda bazı yatırımcıların kilitli fonlarının açılması, Conflux Network’ün yerel tokeni için ciddi bir fiyat düşüşüne sebep olmuştu.

Bu konu ile ilgili sıkıntılarını dile getiren kullanıcılar, Conflux Network üzerinde bir DAO yönetişim oylamasına ön ayak olmuştu. Bu duruma kayıtsız kalmayan Conflux Network, kullanıcıları için yeni bir oylama oluşturdu.

728×90 muhabbit - Conflux Network, Kilit Açma Prosedürünü Güncelledi!300x250 muhabbit - Conflux Network, Kilit Açma Prosedürünü Güncelledi!

DAO’da yapılan “Özel Yatırımcılar için Kilit Açma Koşullarını Ayarlama” oylamasında, oy verenlerin %96.50’si planlanandan önce token kilidinin açılması için herhangi bir talepte bulunmaması gerektiğini kabul etti.

Bunun neticesinde, Mayıs 2021’den itibaren yatırımcılar ve Conflux ekibi tokenlerini serbest bırakamayacak. Eylül 2021’de token kilidi kotasının %20’sine erişebilecek kullanıcılar, her ay bir %20’lik kota daha kazanacak.

Bununla beraber, bildirilenlere göre Conflux ekibinin kurucuları, Baş bilim insanları ve tüm ekip üyelerinin dağıtılmamış CFX’leri, Ağustos 2021 tarihine kadar önceden duyurulmuş olan adreslere kilitlendi.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Daha fazla Altcoin Haberleri için: Altcoin Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar