Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $68950.94
0.24%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3744.45
-0.61%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $37.64
-2.44%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $602.4
-0.20%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Conflux Network’ün ShuttleFlow’u PeckShield’dan Tam Not Aldı!

Conflux Network’ün ShuttleFlow protokolü PeckShield’ın güvenlik denetimini başarıyla tamamladı.

Clock
Paylaş
Conflux Network’ün ShuttleFlow’u PeckShield’dan Tam Not Aldı!

Geçtiğimiz günlerde aldığımız duyurulara göre, Conflux Network’ün ShuttleFlow protokolü PeckShield’ın güvenlik denetimini başarıyla tamamladı.

Bildiğiniz gibi ShuttleFlow, Conflux’taki birçok farklı kullanım senaryosu için cüzdan adreslerini kullanarak, blockchainler arası işlemleri bir DApp üzerinde gerçekleştiriyor. ShuttleFlow’un sağladığı en büyük fayda, varlıkları çok kolay bir şekilde “wrapped” hale getirip, kullanıcıların blockchainler arası varlık geçiş sürecini hızlandırması.

728×90 muhabbit - Conflux Network'ün ShuttleFlow'u PeckShield'dan Tam Not Aldı!300x250 muhabbit - Conflux Network'ün ShuttleFlow'u PeckShield'dan Tam Not Aldı!

Conflux Network, PeckShield güvenlik denetiminden başarıyla geçtiklerini Twitter üzerinden, takipçileri ile paylaştı.

İlginizi çekebilir: Conflux Network Nedir?

Conflux Network’ün açıklamalarına göre, PeckShield güvenlik denetimi, düşük seviyeden orta seviyeye doğru derecelendirilmiş potansiyel risklere göz attı. Denetleyiciler, ShuttleFlow protokolünün oldukça iyi performans gösterdiğini söyledi.

Conflux’ın ShuttleFlow protokolü, cüzdan sağlayıcılar, güvenilir tüccarlar ve merkezi olmayan borsalar dahil olmak üzere önemli katılımcılarla bir ittifak oluşturacak. Bu oluşturulacak olan ittifak, 2/3 çoklu imza teknolojisi sayesinde blockchainler arası varlık haritalama yöntemiyle beraber para basımı ve blockchainler arası varlıkların yakım mekanizmasını oluşturacak.

PeckShield Nedir?

PeckShield, Qihoo 360, Intel, Juniper ve Alibaba gibi ünlü şirketler için çalışan sektörün önde gelen bir güvenlik şirketidir. 20 yılı aşkın bir süredir sektörde olan şirket, sızıntı testi, kod denetimi, acil durum müdehalesi ve blockchain içi veriler dahil olmak üzere bir dizi kapsamlı güvenlik çözümü ortaya koymuştur. Ayrıca PeckShield, son dönemlerde kripto endüstrisinde çok popüler olan kara para aklamayı önleme gibi güvenlik durumları için farklı çözümler sunmakta.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Daha fazla Conflux Network Haberleri için: Conflux Network Haberleri

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar