Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $64748.23
0.67%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3101.21
0.71%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $36.7
3.61%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $564.9
1.00%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Conflux ve Decentology Hackathon Etkinliği Düzenliyor!

Conflux ve Decentology’nin düzenlediği etkinliğe katılmak ister misiniz?

Clock
Paylaş
Conflux ve Decentology Hackathon Etkinliği Düzenliyor!

Conflux Network ve Decentology’nin düzenlediği etkinlikte 2000 $’a varan ödüllerin sahibi olmak ister misiniz?

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz günlerde Decentology ile bir ortaklık kuran Conflux Network, bu ortaklığı pekiştirmek adına etkinlik düzenlemeye karar verdi. 2 hafta sürecek Mini NFT Hackathon’una ev sahipliği yapacak olan Conflux Network, etkinliğin ayrıntılarını paylaşmış durumda.

728×90 muhabbit - Conflux ve Decentology Hackathon Etkinliği Düzenliyor!300x250 muhabbit - Conflux ve Decentology Hackathon Etkinliği Düzenliyor!

Bildiğiniz gibi Conflux, Mart ayında, ekosistem geliştirme araçlarının eksikliği dolayısıyla DApp geliştirmeye yardımcı olacak araç olan DappStarter ile entegrasyon sağlamaya başlamıştı. Bu ortaklığın ilk adımı ise DApp atölyelerinden elde ettikleri bilgilere hayata geçirmelerine olanak sağlayan bir etkinlik ile taçlandırılıyor.

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz günlerde Conflux Network, kendi ağı üzerinde geliştirme yapacak kullanıcılara hibe programı ile fon sağlayacağını duyurmuştu. Bu etkinlikte dereceye girecek kişiler de bu hibeden yararlanabilecek.

Birinci olan takım, 900 CFX ve hızlı inceleme şansı ile hibe başvurusuna katılabilecek. Bunun yanı sıra birinci olan takım, hibe yetkilisi ile bire bir görüşme şansı yakalayacak. İkinci ve üçüncü olan takımlar ise sırasıyla 700 ve 400 CFX’in sahibi olurken, hızlı inceleme şansı ile hibe başvurusunda bulunabilecek.

Bunun yanı sıra, bu etkinliğe katılan tüm yarışmacılara CFX T-Shirt’ü hediye edilecek.

Bahsi geçen etkinliğe katılmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha ayrıntılı bilgi edinmek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar