Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $56925.1
1.11%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3243.9
0.12%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $39.39
-0.93%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $397.3
-0.82%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BITCOIN

Crypto.com, Stake Ödüllerini Düşürme Kararı Aldı!

Crypto.com yeni bir kilometre taşına ulaştı.

Clock
Paylaş
Crypto.com, Stake Ödüllerini Düşürme Kararı Aldı!

Önde gelen kripto para borsası ve kripto kart sağlayıcısı Crypto.com, beş milyon kullanıcı barajını aşmış durumda! Crypto.com bu noktaya, 3 milyon kullanıcıya eriştikten sadece 3 ay sonra erişmiş durumda.

Binance BannerBinance Banner

Crypto.com, Eylül 2019’da 1 milyon kullanıcı barajına ulaştıktan sonra, 9 ay içinde kullanıcı tabanını üçe katladı ve hızlı bir büyüme gördü.

Crypto.com kurucu ortağı ve CEO’su Kris Marszalek, şirketin kullanıcı tabanını “agresif bir şekilde” artırmaya devam etmeyi planladığını belirterek, platformun “2021 yılının sonuna kadar” 15 milyon kullanıcıyı hedeflediğine dikkat çekti:

Uzun vadeli stratejik hedefimiz, Crypto.com ekosisteminde 5 yıl içinde 100 milyon kullanıcıya ulaşmak.

Fakat bu dönüm noktası bütün kullanıcılar için birşey ifade etmemekte. Çünkü 24 saat önce açıklananlara göre, CRO token stake ödüllerinde %70’lik bir düşüş var.

180 gün boyunca 5.000 veya daha fazla CRO stake eden kullanıcılar artık yılda %6 oranında kazanım edinebilecekler. Bu değişiklikten önce, kullanıcılar aynı koşullar altında stake ettiklerinde CRO üzerinden yılda %20 kazanım sağlayabiliyorlardı.

Şirketin büyük pazarlama bütçesi, Crypto.com’un hızlı büyümesine büyük olasılıkla önemli bir katkı sağlamakta. Geçtiğimiz günlerde şirket, “The Syndicate Anniversary Special” isimli kampanyası ile 25.000 kullanıcıya %50 indirimli Bitcoin satışı yaptı.

Marszalek Twitter’dan, bügüne kadar verilen yüksek ödüllerin kullanıcıları çekmek için yapıldığını ve bunun bir noktada dizginlenmesi gerektiğini söyledi.

Yüksek büyümeyi kârlı hale getirmek ve dengelemek adına çalışıyoruz. Dolayısıyla bazı şeyleri sürdürülebilir kılmak adına teşvik programlarımızda düşüşler yaptık.

CoinGecko’ya göre Kasım 2019’da başlatılan Crypto.com borsası, sadece 33 milyon $’lık işlem hacmine sahip. Borsanın sunduğu popüler kripto kartı özelliği ile borsadan faydalanan kullanıcıların sayısı ise belli değil.

Daha fazla borsa haberleri için: Borsa Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar