BİZİ TAKİP EDİN

SON DAKİKA

DeFi Platformlarından Bancor Saldırı Altında!

Bancor tarafından onaylanan saldırı dün akşam saatlerinde gerçekleşmiş durumda. 

Yayın:

-

bancor

DeFi platformlarından Bancor saldırı altında.

Bancor tarafından onaylanan saldırı dün akşam saatlerinde gerçekleşmiş durumda.

Yapılan açıklamada tüm fonların güvende olduğu belirtilmiş durumda. Saldırıyı fark ettikleri anda kontrata bir karşı saldırı düzenlediklerini belirten Bancor yetkilileri, herhangi bir problem olmadığını belirtiyor.

Son 48 saat içerisinde Bancor üzerinden işlem gerçekleştiren kullanıcıların buradaki adrese giderek işlemlerini iptal edebilecekleri Bancor tarafından açıklanmış durumda.

DeFi Saldırıları Oldukça Popüler

Bildiğiniz üzere DeFi platformlarına saldırılar DeFi platformlarının sayısının artması ile bir çok kez karşımıza çıkmıştı. Platformların açıkları üzerinden kontratlar aracılığıyla farklı yöntemlere başvurarak saldırı deneyen hackerlar kullanıcı fonlarını ele geçirmeyi planlıyor.

Kontrat üzerinde bulunan bir açık sayesinde daha önce dForce platformunun fonları da hackerlar tarafından ele geçirilmişti.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNE ÇIKAN

İddialar Doğru Çıktı! Binance Swipe’ı Satın Aldı! Kart Yolda

Yapılan duyuru ile Swipe, Binance bünyesine dahil olduğunu açıkladı. Bildiğiniz üzere Swipe cüzdan uygulamasının yanı sıra “Visa Card” desteği ile ödeme de sağlamakta.

Yayın:

-

binance swipe satın alımı

Geçtiğimiz günlerde sizlere Binance’in cüzdan uygulaması Swipe’ı satın alacağı iddialarından bahsetmiştik.

Yapılan duyuru ile Swipe, Binance bünyesine dahil olduğunu açıkladı. Bildiğiniz üzere Swipe cüzdan uygulamasının yanı sıra “Visa Card” desteği ile ödeme de sağlamakta.

Binance’in bu adımı ise cüzdan uygulamasının yanı sıra, kart desteği ile de alakalı görünüyor.

Geçtiğimiz dönemde Binance, Visa logolu “Binance Card” duyurusunu gerçekleştirmişti. Daha sonrasında sessiz bir şekilde Visa logosunu kaldıran Binance, debit kart projesi noktasında sessizliğe bürünmüştü.

binance card

Atılan bu adım ise Binance Card’ın ayak sesleri gibi görünüyor. Swipe üzerinden muhtemel kart işlemlerini başlatacak olan borsa, böylece müşterilerine kart desteğini de sunmuş olacak. Swipe duyurusunda da görüldüğü üzere “kart” mesajı verilmekte.

Yakın dönemde Binance Card tarafında yeni bir duyuru gelebilir gibi görünüyor.

OKUMAYA DEVAM ET

BITCOIN

Binance’den Sonra BTCTürk!

Twitter’da BtcTürk emojisi yükseliyor!

Yayın:

-

2013 yılında kurulmuş olan Türk kripto para borsası, Binance’den sonra Twitter’a kendi simgesini ekledi.

Twitter’a eklenmiş ve kripto paralar ile ilgili 5. emojinin sahibi BtcTürk oldu. Bitcoin emojisi ile başlayan furya, 11 Haziran’da Crypto.com, 1 Temmuz’da Binance ve Binance’den sonra 3 Haziran’da Justin Sun tarafından duyurulan Tron emojisi tarafından takip edildi.

BTCTürk, 7 Temmuz sabahı attığı bir tweet ile, emojisini tanıttı.

Geçtiğimiz sene içinde BtcTürk, borsasına “Pro” sıfatını ekleyerek borsa elini kuvvetlendirmişti. BtcTürk Pro’dan önce sadece Bitcoin alım-satım işlemleri yapılmasına izin veren platform, BtcTürk pro güncellemesi ile birlikte bir çok işlem çiftine destek vermeye başladı.

Geçtiğimiz ayda 7. yaşına basan borsa, bildiğiniz üzere Süper Lig takımlarından Yeni Malatyaspor’un ana sponsoru konumunda.

Sizce kripto para dünyasında sıradaki emojinin sahibi kim olur?

OKUMAYA DEVAM ET
PrimeXbt

Trend Haberler

Tüm hakları saklıdır. Copyright 2020 Muhabbit
Feragatname: Muhabbit'in içeriği, doğası gereği bilgi amaçlıdır ve yatırım tavsiyesi olarak yorumlanmamalıdır. Kripto para ticareti, satın alma veya satma yüksek riskli bir yatırım olarak kabul edilmelidir ve her okuyucunun herhangi bir karar vermeden önce kendi araştırmalarını yapması önerilir.