Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $70029.41
-1.78%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3782
2.55%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $40.97
2.37%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $620.8
3.66%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Deloitte, Yeni Acil Durum Kurtarma Platformu İçin Ava Labs İle Ortaklık Kurdu!

Close As You Go (CAYG) adı verilen yeni platform Avalanche blok zincirini kullanacak.

Clock
Paylaş
Deloitte, Yeni Acil Durum Kurtarma Platformu İçin Ava Labs İle Ortaklık Kurdu!

Dünyanın en beğenilen markalarının çoğuna danışmanlık ve vergi hizmetleri sunan Deloitte, Ava Labs ile ortaklık kurduğunu duyurdu.

728×90 muhabbit - Deloitte, Yeni Acil Durum Kurtarma Platformu İçin Ava Labs İle Ortaklık Kurdu!300x250 muhabbit - Deloitte, Yeni Acil Durum Kurtarma Platformu İçin Ava Labs İle Ortaklık Kurdu!

Yapılan açıklamada Deloitte, eyalet ve yerel yönetimlerin federal acil durum finansmanı için uygun olup olmadıklarını kolayca göstermelerine yardımcı olmak için Avalanche blok zincirini kullanacak. Bu kapsamda da yeni oluşturulacak bir felaket kurtarma platformunu etkinleştirmek amacıyla teknoloji firması Ava Labs ile birlikte çalışacak.

İlginizi çekebilir: Avalanche Network Nedir?

Yeni “Close As You Go (CAYG)” adındaki platform; ilk müdahale ekiplerinin, finans yetkililerinin ve hibe veren kurumların öngörüleri ile, eyalet ve yerel hükümet yetkililerinin Federal Acil Durum Yönetimi’ne afet geri ödeme uygulamalarını düzenlemelerine yardımcı olacak.

Konu ile ilgili olarak açıklama yapan Deloitte’un hükümet ve kamu hizmetleri kriz yönetimi portföy lideri Alex Haseley, şu ifadelere yer verdi:

“Bir afet, bir topluluğa çarptığında, eyalet ve yerel yetkililer yanıt vermek için hızlı ve bilinçli hareket etmelidir. CAYG platformumuz, bu liderlerin finansman için uygunluğunu göstermek için gerekli belgeleri toplamaya yardımcı olmak için kritik bir rol oynayabilir.”

Avalanche blok zincirini kullanan CAYG’nin bulut tabanlı yeni platformu, yetkililere; dolandırıcılık ve israfı en aza indirirken hem hibe verenleri hem de fon alanlarını güçlendiren merkezi olmayan, şeffaf ve uygun maliyetli bir sistem sağlamaktadır.

Avalanche sağladığı güvenli ortam ile gerekli belgeleri hızla toplayarak doğrular ve afet iddialarının doğruluğunu artırır. 

Ava Labs başkanı John Wu, yeni geliştirilen “Close As You Go platformu hakkında şu açıklamayı yaptı:

“CAYG, blok zincirlerin en son teknolojisiyle desteklenen kullanıcı dostu bir ara yüze sahip, eyalet ve yerel yönetimlerin kapsamlı talep süreçleri yerine kurtarmaya odaklanmasına yardımcı oluyor.” 

CAYG Özellikleri

Platform, blok zinciri teknolojisi aracılığıyla ilgili belgeleri ve uygunluk işlemlerini güvenli bir şekilde saklayarak ve bağlayarak belge saklamayı basitleştirmektedir. Bunun yanında özelleştirilmiş iş akışlarını kullanarak idari maliyetleri düşürmektedir. Ayrıca, kayıtlar için güvenli, erişilebilir bir havuz oluşturarak var olan riskleri azaltmaktadır.

Deloitte Hakkında

Deloitte, Fortune 500’ün yaklaşık %90’nı ve 7.000’den fazla özel şirket dahil olmak üzere dünyanın en beğenilen markalarının çoğuna sektör lideri denetim, danışmanlık, vergi ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. 175 yılı aşkın hizmete dayanan şirket, üye firma ağı ile 150’den fazla ülke ve bölgeyi kapsamaktadır. 

Ava Labs Hakkında

Ava Labs, blok zinciri endüstrisindeki en hızlı akıllı sözleşmeler platformu olan Avalanche’da merkezi olmayan finans uygulamalarını başlatmayı kolaylaştırır. Cornell üniversitesi bilgisayar bilimcileri tarafından kurulan Ava Labs, vizyonlarını gerçekleştirmek için Wall Street’te dahil olmak üzere önemli isimler ile çalışmaktadır. Şirket, Balaji Srinivasan ve Naval Ravikant’ın yatırımları yanında, Andreessen Horowitz, Initialized Capital ve Polychain Capital’den de önemli miktarda fon toplamıştır.

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar