Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $61377.47
-1.38%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3346.25
-0.49%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $40.7
1.57%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $399.6
-3.57%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Delphi Digital NFT Projelerine Yatırım Yapacak!

Şirket, ekosistemi iyileştirmek için NFT’lere yatırım yapacaklarını açıkladı.

Clock
Paylaş
Delphi Digital NFT Projelerine Yatırım Yapacak!

Kripto para araştırma ve girişim şirketi Delphi Digital, değiştirilebilir olmayan token (NFT) projelerine yatırım yapmak için “zincir üzerinde” bir fon başlattığını duyurdu.

Delphi InfiNFT olarak adlandırılan fon, merkezi olmayan yatırım protokolü Syndicate’e dayanıyor.

Binance BannerBinance Banner

İlginizi Çekebilir: NFT Nedir?

Delphi Digital’in kurucu ortağı ve COO’su Anil Lulla, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Yeni girişim; mevduat, sermaye tablosu, dağıtımlar, fon yönetimi, raporlama vb. otomasyonunu sağlayacak. Bu aynı zamanda yatırımlarımızı başkalarının görmesi için şeffaf hale getirecek.”

Bilindiği üzere Delphi Digital, bu yılın başlarında bir CryptoPunk NFT’yi o zamanlar rekor bir fiyatla 176.000 $’a satın alan fon için NFT yatırımcısı Gmoney ile işbirliği yaptı. Bu yatırım ile Gmoney ve Delphi Digital fonu birlikte yönetmeye karar verdiler.

İki şirket birleşme sonrası, NFT aracılığıyla ayda 3-5 adet ve ortalama 250.000 $ yatırım yaparak toplam 20 civarında NFT yatırımı yapmayı planlıyor. Böylece ekosistemi iyileştirmek için NFT’ler oluşturan ve yeni NFT teknolojisi oluşturan projeler bu iki şirketin hedefi haline gelmiş oldu.

Ayrıca Delphi InfiNFT’nin, IDEO CoLab Ventures, Compound Finance and Divergence Ventures’tan Calvin Liu, NFT tabanlı oyun geliştiricisi Axie Infinity’den Jeffrey Zirlin, NFT protokolü Fractional’dan “Andy”, Yield Guild Games’ten Gabby Dizon gibi dev issimlerden destek aldığı belirtiliyor.

Delphi Digital’in kurucu ortağı ve COO’su Anil Lulla, NFT’lerin var olmaya devam edeceğini belirterek şu açıklamada bulunuyor:

“NFT’ler yaratıcılar için yeni bir gelir kaynağından daha fazlasıdır. Çünkü NFT’ler içerik oluşturucular ve hayranlar arasındaki ilişkiyi tüketimden ortak çalışmaya taşımak için kullanılabilmektedir.”

Son olarak açıklamasında Lulla, NFT’erin toplum üzerinde uzun vadede ne kadar etkili olabileceğini görebilmenin şu an için kolay olmadığını ancak bu sektörün var olmaya devam edeceğini belirtti.

Daha fazla NFT Haberleri için: NFT haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar