Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $51610.01
0.98%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3038.39
2.62%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $36.76
0.91%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $384
1.05%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BITCOIN

Diem Testnet’te 50 Milyon İşlem Yapıldı!

Diem geliştirilmeye devam ediyor!

Clock
Paylaş
Diem Testnet’te 50 Milyon İşlem Yapıldı!

Facebook destekli stablecoin projesi Diem için yapılan testnet’te 50 milyondan fazla işlem yapıldı.

Diem, düşük ücretli, ölçeklenebilir ve hızlı ödeme özellikleriyle geleneksel ödeme piyasasına rakip olan bir stablecoindir. Ayrıca bildiğiniz gibi Diem, ABD dolarına 1:1 oranda sabittir. Diem Derneği, kripto para borsası Coinbase ve Uber gibi diğer üyelerden oluşan bir konsorsiyum tarafından yönetilmektedir.

Binance BannerBinance Banner

Şu anda testnet aşamasında olan stablecoin, dün geç saatlerde 50 milyondan fazla işleme ulaştı. Bu tür testler, geliştiricilerin, halka açık sürümden önceki hataları ayıklamasına olanak tanıyor.

Veriler, Diem Testnet’in saniyede 3 işlemin üzerinde bir ortalama yakaladığını gösteriyor. Kulağa hızlı gelse de, bu hem Bitcoin’den hem de Ethereum’dan çok daha yavaş. Muhtemelen Diem, şu an tam kapasitesinde çalışmıyor.

Testnet’te kullanıcılar, 221.000’den fazla bireysel adres ile belirli şekillerde etkileşime girdi. Bu arada bu adreslerden biri 100 milyondan fazla LBR tutuyor. Bu adreslerin %53’ünden fazlası ise tam olarak 820 LBR sahibi.

Bu arada tam kapsamlı bir testnet’in 2021 yılının son çeyreğinde geleceği açıklandı. Bu arada Facebook, Diem konusunda şimdiden Spotify ile ödeme yöntemi konusunda anlaşma sağladı.

Facebook’un zorlu zamanlardan geçmesine sebep olan stablecoin projesi Diem’in halka açık testnet’ine katılmayı planlıyor musunuz?

Daha fazla Borsa Haberleri için: Borsa Haberleri

Daha fazla Altcoin Haberleri için: Altcoin Haberleri

Telegram kanalımıza katılmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar