Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $65124.32
1.50%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3134.3
2.13%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $37.13
5.63%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $571
2.18%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Dijital Sanatçı Murat Pak İle Julian Assange NFT İş Birliği Yaptı!

Wikileaks’in kurucusu Julian Assange ve dijital sanatçı Murat Pak önümüzdeki hafta dijital koleksiyonlarını piyasa sürüyor.

Clock
Paylaş
Dijital Sanatçı Murat Pak İle Julian Assange NFT İş Birliği Yaptı!

Wikileaks’in kurucusu Julian Assange ve dijital sanatçı Murat Pak önümüzdeki hafta dijital koleksiyonlarını piyasa sürüyor.

Ünlü dijital sanatçı namı diğer “Pak“, Julian Assange ile NFT ortaklığı kurdu. 7 Şubat Pazartesi günü satışa sunulan “Censored” isimli koleksiyon, Dynamic ve Dynamic open edition olmak üzere 2 bölümden oluşuyor.

728×90 muhabbit - Dijital Sanatçı Murat Pak İle Julian Assange NFT İş Birliği Yaptı!300x250 muhabbit - Dijital Sanatçı Murat Pak İle Julian Assange NFT İş Birliği Yaptı!

WikiLeaks’in kurucusu olan Assange, daha önce gizli ve önemli belgeleri kamuoyu ile paylaştığı için tutuklanmıştı. Hala tutuklu olan Assange’in Censored isimli koleksiyonun içeriği tam olarak bilinmesede, geçmişinden izler olması çok muhtemel gözüküyor.

Assange’ın özgürlüğüne kavuşması için avukatlarının büyük mücadele verdiği biliniyor. Ayrıca bu NFT koleksiyonundan elde edilecek olan gelirin Assange’in özgürlüğünün sağlanması için harcanacağı da gelen söylentiler arasında.

Pak, Julian Assange ile yaptıkları NFT iş birliğini kendi twitter sayfası üzerinden şu paylaşımla açıkladı:

Pak’ın Merge NFT’si 92 Milyon Dolardan Alıcı Bulmuştu!

NFT dünyasında popüler bir sanatçı olan Murat Pak, Merge isimli bir önceki koleksiyonunda ise 92 milyon dolarlık gelir elde ettiğini hatırtalım. Ayrıca Merge koleksiyonun diğer NFT koleksiyonlarından ayıran önemli bir özelliği de bulunmakta. 2 günlük satış sürecinde alıcılar NFT’leri birim sınırının olmadan, toplu sayıda alım yapabildiler. NFT dünyasında bu yenilik, büyük yankı oluşturdu.

Daha fazla NFT Haberleri için: NFT haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar