Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $67409.47
-3.13%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3783.51
1.35%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $37.78
-5.00%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $592.9
-3.44%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Dijital Varlık Yöneticisi CoinShares, Terra Çöküşü Sonrası Zararını Açıkladı!

Şirket, Terra çöküşü sonrası ikinci çeyrekte zarar bildirdi.

Clock
Paylaş
Dijital Varlık Yöneticisi CoinShares, Terra Çöküşü Sonrası Zararını Açıkladı!

Dijital varlık yöneticisi CoinShares, TerraUSD’nin (UST) de-pegging ve ardından çöküşünün sonunda firma 21 milyon doların üzerinde zarara uğradığı için ikinci çeyrekte zarar bildirdi.

Faiz, vergi, amortisman ve amortisman öncesi düzeltilmiş kazançlar veya bir şirketin finansal performansının popüler bir ölçüsü olan “FAVÖK” -8,2 milyon sterlin (10 milyon doların biraz üzerinde) olarak belirlendi. Kısa süre önce yapılan açıklamaya göre, bu, bir yıl önceki 28,6 milyon sterlinlik pozitif FAVÖK’ten düştü. 

728×90 muhabbit - Dijital Varlık Yöneticisi CoinShares, Terra Çöküşü Sonrası Zararını Açıkladı!300x250 muhabbit - Dijital Varlık Yöneticisi CoinShares, Terra Çöküşü Sonrası Zararını Açıkladı!
coinshares - Dijital Varlık Yöneticisi CoinShares, Terra Çöküşü Sonrası Zararını Açıkladı!

Firma, TerraUSD çöküşüyle ​​ilgili azalan gelir, kazanç ve önemli kayıpların yanı sıra devam eden genişlemesiyle ilgili maliyetlerin olumsuz performansa neden olduğunu söyledi. TerraUSD’deki CoinShares pozisyonu, bir noktada 120 milyon dolardı, ancak de-pegging sırasında 21 milyon doların biraz üzerinde bir kayıp için riskini azalttı.

Kazançları sırasında genişleme planları hakkında soru sorulduğunda, CFO Richard Nash, firmanın büyüme planlarında “daha ​​temkinli” olduğunu, ancak kripto para sektöründeki bir sonraki büyüme döneminden de yararlanmaya hazır olmak istediğini söyledi. 

CoinShares CEO’su Jean-Marie Mognetti, firmanın Maple Finance ve TrueFi’deki konumuyla ilgili bir soruya yanıt olarak özellikle merkezi kredi platformlarını eleştirdi. CEO, merkezileştirilmiş borç verme platformları söz konusu olduğunda şeffaflık eksikliği olduğunu ve merkeziyetsiz protokollerin finansın geleceği olduğunu da sözlerine ekledi. 

Tüm bunların yanında CoinShares hisse senedi fiyatı 02 Ağustos 2022 Salı günü %0,48 düşüşle yaklaşık 3,03 $ seviyesinde işlem gördü. 

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Daha fazla Altcoin Haberleri için: Altcoin Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar