Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66458.62
0.41%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3251.01
2.65%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $39.06
1.98%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $610.6
0.91%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ALTCOIN

DOGE Tekrardan İlk 10 Kripto Para Arasına Girdi!

DOGE 1 $ olacak mı?

Clock
Paylaş
DOGE Tekrardan İlk 10 Kripto Para Arasına Girdi!

Ünlü karikatür tabanlı kripto para birimi Dogecoin (DOGE), bu hafta kripto para piyasasının en büyük kazananlarından biri oldu.

Yazım esnasında, kripto para birimi yaklaşık olarak 0.137 $ seviyesinde dolaşıyor. Belki DOGE henüz ABD doları cinsinden 1 $ olmadı ancak Türk lirasına göre DOGE 1 TL’nin üzerine çıkmış durumda. Son 24 saatte %86 yükselen kripto para, son 1 hafta içinde %122 değer kazandı. Tüm bunların ışığında DOGE, ilk 10 kripto para birimi listesinde yerini geri kazandı.

728×90 muhabbit - DOGE Tekrardan İlk 10 Kripto Para Arasına Girdi!300x250 muhabbit - DOGE Tekrardan İlk 10 Kripto Para Arasına Girdi!

DOGE’un yükselişi, şu anda kripto paraların değer kazanmasıyla orantılı bir şekilde yaşanıyor. Amerika menşeli kripto para borsası Coinbase’in Nasdaq’da listelenmesi, hem Bitcoin hem de Ethereum için rekor kıran rallilere olanak sağladı.

Yine de karikatür tabanlı kripto paranın fiyat hareketleri, Elon Musk, Snoop Dogg, Gene Simmons ve diğer yüksek profilli ünlüler tarafından gerçekleşti. Bildiğiniz gibi bu isimler, sürekli olarak Twitter üzerinden DOGE ve kripto paralar ile ilgili tweetler atıyor. Hatta bu iddialar o kadar güçlü bir hale geldi ki, Şubat ayında ABD SEC tarafından Dogecoin manipülasyonu hakkında bir soruşturma söylentisine kadar yol açtı.

Kripto para, medyanın, sporun ve eğlence alanlarının her köşesinde takipçi edindi. 14 Nisan tarihinde Mark Cuban, geçtiğimiz ay Dallas Mavericks‘in mağazasında, DOGE harcamalarının %550 oranında artış gördüklerini belirtti.

Messari’nin yaptığı araştırmaya göre, kripto para bu ayın başlarında Reddit’teki en aktif üçüncü kripto para grubuydu. r / Dogecoin, sadece r / CryptoCurrency ve r / Bitcoin gruplarının gerisinde kalmış.

Muhabbit Market Cap için: Muhabbit Market Cap

Daha fazla Altcoin Haberleri için: Altcoin Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar