Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $63295.99
-4.79%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3093.49
-4.40%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $35.49
-6.33%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $550.3
-4.81%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BITCOIN

Elon Musk DOGE’u Pumplamaya Doymuyor!

Elon Musk DOGE diyor!

Clock
Paylaş
Elon Musk DOGE’u Pumplamaya Doymuyor!

Ünlü iş insanı Elon Musk, twitter üzerinden DOGE ile ilgili bir tweet atarak kripto paranın fiyatını yükseltmeyi başardı.

image - Elon Musk DOGE'u Pumplamaya Doymuyor!
DOGE/USD 1 Saatlik Grafik. Kaynak: TradingView

SpaceX DOGE’u Aya Gönderecek!

Tesla CEO’su Musk’ın tweetinden kısa bir süre sonra DOGE/USD paritesi dakikalar içinde %35 değer kazandı. Bu, DOGE’un 6 haftalık en yüksek fiyatına ulaşmasına sebep oldu.

728×90 muhabbit - Elon Musk DOGE'u Pumplamaya Doymuyor!300x250 muhabbit - Elon Musk DOGE'u Pumplamaya Doymuyor!

Kendisine “Technoking” mahlasını veren Musk, DOGE’a olan sevgisi ile biliniyor ve Twitter’da yaptığı çoğu aktivite, DOGE’un fiyatını yükseltiyor.

Musk, tweetinde DOGE’u gerçekten aya çıkarmanın peşinde olduğunu ima etti. Grafiklere bakacak olursak, DOGE gerçekten aya doğru bir yolculuk içinde.

Bu tweetin akabinde DOGE ani bir yükseliş yaşadı ve 0.07’lik bir zirveye oturdu. 2021 yılına 0,004 $ ile giren DOGE, perşembe günü itibarıyla yatırımcılarına %1500’ün üzerinde kâr verdi.

Bu arada Letonya’nın ulusal havayolu şirketi Air Baltic, bu hafta yolcularının, DOGE’da dahil olmak üzere birkaç altcoin kullanarak uçuş rezervasyonu yapabileceğini duyurdu. Bu arada şirket, Bitcoin’i 2014 yılından beri bir ödeme yöntemi olarak kabul ediyor.

Ayrıca, NBA’de yer alan Dallas Mavericks’in sahibi Mark Cuban geçtiğimiz ay DOGE’un Dallas Mavericks ürünleri için bir ödeme yöntemi olarak kabul edileceğini açıklamıştı.

Ünlü kişilerin DOGE’a olan ilgisi, kripto parayı 1 $’a kadar çıkarabilecek mi sizce?

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Daha fazla Altcoin Haberleri için: Altcoin Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar