Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $60697.39
5.98%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3284.48
1.08%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $38.54
-1.38%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $408.4
3.39%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ANALİZ

Dogecoin Fiyat Analizi 22.08.2021

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Dogecoin’i inceliyoruz. DOGE grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

Clock
Paylaş
Dogecoin Fiyat Analizi 22.08.2021

Herkese selamlar ben CryptoTepe. Bugünkü fiyat analizi yazımda Dogecoin’i inceleyeceğiz. DOGE destek, direnç ve trend çizgisine değineceğimiz yazımızda sizlere yardımcı olmaya çalışacağım.

DOGE Fiyat 22 Ağustos 2021

Binance DOGE/USDT verilerine göre trend kırılımı ardından %89 oranında bir yükseliş gerçekleştirdi. Sıklıkla güncellediğimiz DOGE grafiğimiz şu an 0.30 dolar seviyesinde işlem görmekte.

Binance BannerBinance Banner

DOGE Grafik 22 Ağustos 2021

Dogecoin DOGE fiyat grafiği 22.08.2021. 4 Saatlik grafik, veriler Binance borsasına aittir.

Binance borsasının sağladığı DOGE/USDT grafiğimiz 4 saatlik zaman dilimindedir. Grafik Tradingview’den alınmıştır. Ayrıca destek ve direnç bölgeleri mor alanlar sayesinde belirtilmiştir.

DOGE Analiz 22 Ağustos 2021

Destek ve direnç bölgelerinden alınan tepkileri beyaz ok işaretleri ile belirttim. Düşen trend kırılımı ardından her direnç bölgesinde satışlar geldi ve fiyat bir miktar düşerek yoluna devam etti. Son fiyat analizimizde DOGE 0.24 dolar destek seviyesinde işlem görüyordu. Önündeki direnç bölgesinin kırılması durumunda 0.345-0.35 dolar hedeflenebilir şeklinde yorumlamıştık. Direnç bölgesinin kırılmasıyla beklediğimiz seviyeye kadar yükseldi, ardından direnç bölgesinden satışlar geldi. 8 Ağustos tarihli fiyat analizimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

DOGE Yorum 22 Ağustos 2021

Yorum kısmında daha çok yeni giriş için uygun bölge arayanlara yardımcı olmaya çalışacağım. Bildiğiniz gibi son zamanlarda markette ivmeli bir yükseliş gerçekleşti. Giriş için düzeltme bekleyen bir kitle olduğunu biliyoruz. DOGE destek bölgesine yakın bir seviyede işlem görmekte, destek bölgesinin kırılması durumunda 22.5-24 dolar destek seviyesinin uygun bir alım bölgesi olacağını düşünüyorum. Tabii ki destek altında zarar kesilecek şekilde takip edilmeli.

DOGE için teknik değerlendirmelerim bu şekildeydi. İlerleyen günlerde grafiğimizi tekrar güncelleyeceğim.

Daha fazla Dogecoin analizi, haberi ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca tradingview üzerinde ilgili parite hakkında daha fazla bilgi ve içerik için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar