Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $53449.99
3.70%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3138.78
2.60%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $38.76
5.44%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $396.3
2.64%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ANALİZ

Dogecoin Fiyat Analizi 25.03.2021

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Dogecoin’i inceliyoruz. DOGE grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

Clock
Paylaş
Dogecoin Fiyat Analizi 25.03.2021

Fiyat analizi yazımda bugün Dogecoin’i inceleyeceğim. Açık olmam gerekirse Doge’un bu kadar sağlam durması beni şaşırtıyor. Sağlam duruyor derken kısa vade için konuşmuyorum. Genel görünüme bakacak olursak geçen yılın Ekim ayına göre şu an 18X yapmış durumda. Böyle ani çıkışların ardından hype bitince aynı şekilde hızlıca düşüş gerçekleşir genelde ama Doge’da böyle bir şey olmadı, bu yüzden beni şaşırttı. Şimdi grafiğe geçelim

Binance BannerBinance Banner

Dogecoin DOGE fiyat grafiği 25.03.2021. Saatlik grafik, veriler FTX borsasına aittir.

Bir önceki Dogecoin fiyat analizimde 0,059 dolar bölgesindeki direnci ve yükselen mavi trendi belirtmiştim. O yazıyı hazırlarken işler oldukça olumlu görünüyordu ancak yine de bu bölgelerin takip edilmesini belirtmiştim. Bİtcoin’in düşmesiyle beraber altcoinler de onu izledi. Dogecoin de mavi trendi kırdı ve yaklaşık %12 değer kaybetti. Bir önceki Dogecoin fiyat analizi yazıma buradan ulaşabilirsiniz.

Fiyatın şu an bir destek bölgesinde olduğunu görmekteyiz. Yukarıdaki grafikte bu desteğin önceki hareketlerini göremiyorsunuz ama önceki grafiklerimde de kullandığım bir destek burası. Çok güzel çalışan bir bölge olmasa da işe yaradığı için silmiyorum orayı. Bunun yanı sıra bir pozitif uyumsuzluk görmekteyiz. Bildiğiniz üzere pozitif uyumsuzluklar dip bölgelerinde arıyoruz. Bunu youtube’da hazırladığım RSI videosunda belirtmiştim, videoya buradan ulaşabilirsiniz. Mükemmel olmasa da bunu dikkate alacağım. Neden mükemmel olmadığı da yine videoda anlatmıştım zaten.

Toparlayacak olursam şu an çok güçlü olmasa da dönüş göstergeleri var. Ama yine de ben bunlar biraz daha güçlenene kadar bekleyeceğim.

Daha fazla analiz, haber ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca tradingview üzerinde ilgili parite hakkında daha fazla bilgi ve içerik için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar