Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $67401.17
1.04%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3468.39
0.03%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $32.04
3.99%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $594.1
0.27%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ALTCOIN

DogeCoin İşlem Ücretlerini Düşürmeye Çalışıyor!

Elon Musk, DogeCoin’in işlem ücretlerini düşürmek için yaptığı yeni güncellemenin önemini vurguladı!

Clock
Paylaş
DogeCoin İşlem Ücretlerini Düşürmeye Çalışıyor!

10 gün önce yayımlanan GitHub üzerindeki gönderiye göre, Dogecoin kendi ağındaki işlem ücretlerini düşürmeye hazırlanıyor. Doge topluluğunda uzun süredir tartışılan konu artık açıklığa kavuşacak gibi görünüyor.

728×90 muhabbit - DogeCoin İşlem Ücretlerini Düşürmeye Çalışıyor!300x250 muhabbit - DogeCoin İşlem Ücretlerini Düşürmeye Çalışıyor!

GitHub’daki blog gönderisi, yeni sürümde çeşitli hataların düzeltildiğini ve ağın performansının çeşitli yönlerde iyileştirildiğini söylüyor. Dogecoin geliştiricileri, tüm kullanıcıları bu yükseltmeyi uygulamaya ve böylece tüm ağın performansını artırmaya çağırıyor.

Tesla’nın kurucusu ve büyük bir Dogecoin hayranı olan Elon Musk, Doge topluluğunun yeni yükseltmeyi mümkün olduğunca çok bilgisayara yayma çağrısını destekledi.

Elon musk’ın twitter üzerinden dogecoın güncellemesine verdiği yanıt

Daha önce Tesla’nın CEO’su Elon Musk, kripto paraların işlem verimliliğini artırmak için DogeCoin geliştiricileriyle birlikte çalıştığını söylemişti.

DogeCoin’in Yeni Güncellemesi

Yeni gelen DogeCoin güncellemesi, mevcut olan 1.14 güncellemesinin üzerine yüklenebiliyor. Eski güncellemeyi kaldırmaya gerek kalmadan, yeniden dizine eklemeye veya yeniden indirmeye gerek kalmadan kolayca kurulabiliyor. Bununla birlikte güncelleme, ağdaki ücretlerin düşürülmesine yeni bir zemin hazırlıyor.

Bu güncelleme, Dogecoin ücretlerini düşürmek için gereken iki aşamalı güncellemenin veya yükseltmenin ilk adımı olarak geçiyor. Ağa katılan kullanıcılar ağın güvenliğini sağlamasına yardımcı olacak. İşlem ücretlerinin azaltılması için ağın yeni düğümlere (node’lara) ihtiyacı var. Bu yüzden kullanıcıların ağa katılması biraz önem arz ediyor diyebiliriz.

Elon Musk ve DogeCoin

Elon Musk kripto paraların yükseldiği dönemlerde DogeCoin ile ilgili “tweet”ler atıyordu. Memecoin olarak da bilinen DogeCoin’in yapılışının asıl amacı bahşiş vermek üzerineydi. Bu fikri hem eğlenceli hem de iyi bulan Elon Musk, DogeCoin’in en büyük destekçisi oldu.

DogeCoin’in yükselişinde, Elon Musk’ın da büyük payı olduğunu söylemek yanlış olmaz. Çünkü insanlar, Elon Musk’ın DogeCoin ile ilgili “tweet” attığını gördüğü an DOGE satın alıyordu.

DOGEUSDT 2021 08 30 18 26 43 - DogeCoin İşlem Ücretlerini Düşürmeye Çalışıyor!
DogeCoin Günlük Mum Grafiği

2021’in başından bu yana neredeyse 50x yapan DogeCoin, sert yükselişlerle çoğu yatırımcının da dikkatini çekti. Şimdilik 0.27 dolarlardan işlem gören DOGE, CoinMarketCap’te 7’inci sırada yer alıyor.

Bitcoin haberleri için: Bitcoin Haberleri

Daha Fazla Blockchain Haberleri İçin: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz..

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar