Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $64913.7
1.20%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3101.97
1.10%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $36.8
4.55%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $566.9
1.56%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BITCOIN

dYdX Perpetual işlemleri StarkWare’da Aktif!

dYdX, kullanıcılarına daha kapsamlı bir ticaret sistemi sunuyor!

Clock
Paylaş
dYdX Perpetual işlemleri StarkWare’da Aktif!

Merkezi olmayan türev borsası dYdX tarafından sunulan “perpetual” işlemler, Ethereum Layer 2 çözümü StarkWare üzerinde çalışmaya başladı.

dXdY, “Layer 2 protokolüne geçiş ile birlikte, çapraz marjlı ‘perpetual’ işlemler için tamamen yeni bir ürün ve ticaret sistemi oluşturduk. Ürün, yeni ve geliştirilmiş bir kullanıcı arayüzüne, anında ticaret olanağına ve kullanıcıların düzenli olarak işlem yaparken bekledikleri tüm gelişmiş özelliklere sahiptir.” dedi.

728×90 muhabbit - dYdX Perpetual işlemleri StarkWare'da Aktif!300x250 muhabbit - dYdX Perpetual işlemleri StarkWare'da Aktif!

dYdX ayrıca, kullanıcıların “düşük gas maliyetleri, işlem ücretleri ve düşük ticaret sınırlamalarından” yararlanabileceğini açıkladı.

dYdX, ölçeklendirme tekliflerini masaya yatırmak için ilk olarak geçen Ağustos’ta StarkWare ile ortaklık kurdu; StarkWare, bu çözüm için ZK Rollups teknolojisini kullanıyor. Bu çözüm, Ethereum’un karşılaştığı ölçeklendirme sorunlarından bazılarının ilacı olmuş durumda.

Fakat her iki teknolojinin de artıları ve eksileri var. dYdX, ZK Rollups’ı seçtiğini, çünkü StakeWare’ın çözümünün ortaklığa başlarken zaten hazır olduğunu belirtti.

Firmanın rakibi Synthetix ise Optimism’in sağladığı çözüm ile kullanıcılarını destekliyor. Bununla beraber en popüler DEX’lerden biri olan Uniswap ise önümüzdeki aylarda Optimism’i kullanmaya hazırlanıyor.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Daha fazla Borsa Haberleri için: Borsa Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar