Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $67009.52
0.25%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3092.03
0.72%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $35.94
0.17%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $571.9
-0.64%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Ekrem İmamoğlu, Blok Zinciri Girişimlerine Destek Açıklaması Yaptı!

İmamoğlu, blok zinciri ile ilgili girişimcilere destek vereceklerini duyurdu.

Clock
Paylaş
Ekrem İmamoğlu, Blok Zinciri Girişimlerine Destek Açıklaması Yaptı!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu sosyal medya platformu Twitter üzerinden yaptığı bir paylaşımda, blok zinciri ile ilgili çalışmalara destek vereceklerini açıkladı.

728×90 muhabbit - Ekrem İmamoğlu, Blok Zinciri Girişimlerine Destek Açıklaması Yaptı!300x250 muhabbit - Ekrem İmamoğlu, Blok Zinciri Girişimlerine Destek Açıklaması Yaptı!

Blok zinciri ile ilgili girişimcilere destek verecek çalışmayı Zemin İstanbul‘da başlatacaklarını bildiren İmamoğlu, yeni teknolojilere destek vermeye devam edeceklerini belirtti.

Zemin İstanbul Hakkında

İstanbul Kalkınma Ajansı Güdümlü Proje Desteği kapsamında Ekim 2018 tarihinde “İstanbul City Lab Deneyim Merkezi – Zemin İstanbul”  adı ile hayata geçirilmiştir.

Eylül 2019 tarihinden itibaren ise İstanbul Büyükşehir Belediyesi Akıllı Şehir Müdürlüğü yönetiminde hizmet vermeyen devam etmektedir. Oluşturulan bu girişim, şehrin ve ülkenin ihtiyacı olan teknolojik projelerin tespiti, hayata geçirilmesi ve sonuçlandırılması hedefi ile yola çıkmıştır. Ayrıca çocukların teknoloji ile tanışması ve gençlerin teknoloji alanında projeler üretmesi yönünde faaliyetler yürütmektedir.

Daha Fazla Blockchain Haberleri İçin: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar