Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $65954.88
2.16%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3224.01
4.41%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $37.72
5.30%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $572.3
1.15%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

NFT

Eldarune, 2023 Yılını Yeni Özellik ve Güncellemeler İle Sürdürüyor!

Oluşturduğu topluluk ile öne çıkan Eldarune, 2023 yılına hızlı bir giriş yaptı.

Clock
Paylaş
Eldarune, 2023 Yılını Yeni Özellik ve Güncellemeler İle Sürdürüyor!

Orta çağ zamanlarını tema alan çok oyunculu bir aksiyon oyunu Eldarune, 2023 yılına çeşitli yenilikler ile başladı. Geçtiğimiz yıl yaptığı yenilikler ve oluşturduğu topluluk ile fark yaratan Eldarune, 2023 yılına da hızlı bir giriş yaptı.

728×90 muhabbit - Eldarune, 2023 Yılını Yeni Özellik ve Güncellemeler İle Sürdürüyor!300x250 muhabbit - Eldarune, 2023 Yılını Yeni Özellik ve Güncellemeler İle Sürdürüyor!

Güncellemeler

Eldarune, 2023 yılına yeni logosu ile başladı. Yeni logo ile birlikte geleceğe dair parlak bir sayfa oluşturduklarını belirten ekip, istikrarlı bir şekilde büyümeyi hedeflediğini belirtiyor.

eldarune 900x507 - Eldarune, 2023 Yılını Yeni Özellik ve Güncellemeler İle Sürdürüyor!

Yeni logonun yanında web sitesi tasarımında da değişikliğe giden Eldarune, yeni site görünümünün Eldarune’u daha doğru ve daha spesifik olarak temsil ettiğini belirtiyor.

Bunun yanında, platform üzerinde oluşturulan Utility NFT’leri için yeni tasarımlar gerçekleştirildi. Her zaman topluluk odaklı çalıştığını belirten Eldarune, yapılan bu tasarımlar için önceliği ve karar verme yetkisini topluluğa bıraktı.

eldarune2 - Eldarune, 2023 Yılını Yeni Özellik ve Güncellemeler İle Sürdürüyor!

Token Arzı Düştü

2023 yılının ilk çeyreğinde IDO’su gerçekleşecek olan Eldarune, Seedify‘ın tavsiyesi ile tokenmetriklerinde değişiklikler yaptı. Bu kapsamda da toplam token arzı 1 milyardan 600 milyona düşürüldü.

Crew3

Topluluk ile birlikteliğini sürdürmek ve aynı zamanda ödül mekanizmasını de aktif etmek isteyen platform, 2022 yılının sonlarında CREW3 gelişmesini duyurdu. Bu kapsamda da CREW3 üzerinden oluşturulan görevleri tamamlayan kullanıcılara çeşitli ödüller (ELDA Token, NFT) dağıtıldı. Bu yeni gelişme ile adından söz ettiren Eldarune, bu kategoride ilk 16 topluluktan biri olmayı başardı. Daha sonra ise listenin ilk sırasına ulaştı.

Ortaklıklar

1. Myria

Kısa süre önce Myria ekosistemine katılan Eldarune, böylece bir milyondan fazla kullanıcı kitlesi bulunan web3 oyun ekosistemine katılmış oldu.

2. Hooray Capital

Eldarune’un ikinci ortaklığı ise Hooray Capital ile yapıldı. Bilindiği üzere Hooray Capital, başlangıç aşamasındaki blockchain tabanlı start-up’lara yatırım yapan bir ekip olarak faaliyet sürdürüyor.

eldarune3 900x507 - Eldarune, 2023 Yılını Yeni Özellik ve Güncellemeler İle Sürdürüyor!

Etkinlikler

Topluluğu ve birlikteliği önemseyen Eldarune ekibi, yeni yıl ile birlikte çeşitli etkinlikler düzenledi. Örneğin kullanıcılar ile birlikte oyun geceleri düzenlendi. Bunun yanında küresel ve ulusal topluluklar için özel AMA etkinlikleri düzenlendi. Twitter üzerinden ise The Ego Verse, Gotbit ve SAKABA gibi projeler ile ortak Spaces yayınları gerçekleştirildi.

Eldarune Orijinal Film Müziği Albümü

Mart ayında yeni gelişmeyi duyuran platform, Eldarune Orijinal Film Müziği Albümünün tanıtımını yaptı. Birçok müzik platformunda kullanıma sunulan albüm, kullanıcılar tarafından ilgi ile karşılandı.

Eldarune Hakkında

Eldarune, Avalanche üzerine kurulu, orta çağ zamanlarını tema alan çok oyunculu bir aksiyon RPG oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Platform, temelde web2 oyuncularını web3 oyunlarına taşımayı hedefliyor.

İlginizi çekebilir: GameFi Nedir?

Bu oyunda, oyuncular düşmanlarını yenmek için kişisel yeteneklerini, silahlarını, savaş gemilerini ve ejderhalarını kullanarak oyun içerisindeki rekabeti sürdürebilecekler.

Oyun içerisinde düşmanlarını yenmek isteyen oyuncular yalnızca karakterlere karşı savaşmayacak. Oyun içerisinde savaş gemisi üzerinde diğer gemilere ve ejderhalara karşı da mücadele verecek. Oyunu oynayabilmek için oyunun ana karakteri olan Alec’in NFT’sine sahip olmak gerekiyor.

Eldarune dünyasında her biri kendi oynanışı, deneyimleri ve ödül sistemleri olan 4 farklı oyun modu bulunuyor: Campaign, Dungeon, Clan boss ve PvP Arena.

eldarune3 - Eldarune, 2023 Yılını Yeni Özellik ve Güncellemeler İle Sürdürüyor!

Campaign: Tek oyuncunun deneyim sağladığı mod.

Dungeon: Oyuncuların oyun içerisinde tek başlarına veya takım arkadaşları ile yarıştığı ve zindanlardaki düşmanlara karşı mücadele verdiği mod.

Clan Boss: Oyuncuların klanlarıyla birlikte yarıştığı yüksek risk ve ödül içeren oyun modudur.

PVP Arena: Oyuncuların birbirlerine karşı mücadele verdiği 1v1, 5v5 veya 5v5v5 vb. ile savaşabilecekleri çok oyunculu moddur. Söz konusu bu modda oyuncular ejderhalarla hava savaşları ve savaş gemileriyle deniz savaşları yapabilirler.

Eldarune’a ait tüm sosyal medya kanallarına buradan ulaşabilirsiniz.

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla NFT Haberleri İçin: NFT Haberleri

Daha Fazla Blockchain Haberleri İçin: Blockchain Haberleri

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar