Here, content that you may want to modify using a custom JavaScript

ALTCOIN

Elon Musk, Köpeği Floki Hakkında Tweet Attı! Floki Yüzde 40 Yükseldi!

Elon Musk’ın Dogecoin’den sonra yeni favorisi Floki mi ?

Yayın:

-

Bugün Tesla’nın CEO’su olan Elon Musk, Floki hakkında bir “tweet” attı.

Twitter üzerinden bir kullanıcı, Elon Musk’a Tesla ile ilgili bir soru sorduktan sonra yazdığı “tweet”in sonuna Elon Musk’ın köpeği olan Floki’yi de sordu.

ELON MUSK TWITTER HESABI

Bunun üzerine Elon Musk, Pazartesi günü Floki’nin fotoğrafını paylaşacağını söyledi. Elon Musk’ı takip eden aynı zamanda kripto paralarla ilgilenen kullanıcılar bunu bir alım fırsatı olarak düşünüp Floki coin satın aldı. Floki coin saatler içinde %40 yükseldi.

elon musk twıtter
Floki Coin Fiyat Grafiği

Elon Musk’ın attığı bu tarz “tweet”lerden faydalanıp çok zarar gören yatırımcılarda var. Bu tarz spekülasyonlarla işlem yapmak son derece tehlikeli olabilir.

DogeCoin’de Son Durum

Doge’nin yükselmesinde büyük payı oynayan Elon Musk, şimdilik DOGE hakkında çok “tweet” atmıyor. DOGE’nin geliştirme ekibiyle çalıştığını daha önceden bildiren Musk, muhtemelen DOGE’nin son zamanlarda blok zinciri üzerinden yapılan güncellemelerin bitmesini bekliyor.

DOGE 29 milyar dolarlık piyasa değeri ile kripto paralar arasında 10’uncu sırada yer alıyor. 0,8$’ları gören DOGE’nin fiyatı şimdilik 0,22$’larda geziniyor.

DOGECOIN GUNLUK MUM GRAFİĞİ

Daha Fazla Blockchain Haberleri İçin: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Muhabbit
Yorum Yap

Trend Haberler

Tüm hakları saklıdır. Copyright 2020 Muhabbit Feragatname: Muhabbit'in içeriği, doğası gereği bilgi amaçlıdır ve yatırım tavsiyesi olarak yorumlanmamalıdır. Kripto para ticareti, satın alma veya satma yüksek riskli bir yatırım olarak kabul edilmelidir ve her okuyucunun herhangi bir karar vermeden önce kendi araştırmalarını yapması önerilir.

Exit mobile version