Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66767.45
0.63%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3256.51
2.38%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $39.4
1.70%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $605
-0.12%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Elon Musk Microsoft’a Dava Açmaya Hazırlanıyor!

Microsoft Twitter’ı reklam platformlarından çıkardı!

Clock
Paylaş
Elon Musk Microsoft’a Dava Açmaya Hazırlanıyor!

Twitter CEO’su Elon Musk, Microsoft’a dava açmaya hazırlanıyor. Bildiğiniz üzere Elon Musk’ın Twitter’ın başına geçmesiyle birlikte Twitter’da birçok değişiklik yaşanmıştı. Yaşanan değişiklikler sonrası Microsoft’tan hamle geldi. Microsoft Twitter’ı reklam platformlarından çıkardı.

728×90 muhabbit - Elon Musk Microsoft'a Dava Açmaya Hazırlanıyor!300x250 muhabbit - Elon Musk Microsoft'a Dava Açmaya Hazırlanıyor!

Microsoft, Twitter’ın API ücretlerini ödemeyi reddettiği için Twitter’ı reklam platformundan çıkarmaya gitti. Aslında bu durum doğrudan reklam verenleri etkileyen bir durum. Reklam verenler söz konusu bu değişiklikle birlikte sosyal medya aracı yoluyla Twitter hesaplarına ulaşamayacak ve birçok Twitter özelliğini kullanamayacaklar. Microsoft’un bu hamlesi ise Twitter CEO’su Elon Musk’ı ise oldukça sinirlendirdi.

Microsoft’un Hamlesi Elon Musk’ı Sinirlendirdi!

Microsoft Mining Patent Muhabbit - Elon Musk Microsoft'a Dava Açmaya Hazırlanıyor!

Musk, Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda yazılım devi Microsoft’un Twitter verilerini yasa dışı yollarla elde ettiğini belirterek, “Şimdi dava zamanı” dedi. Twitter CEO’su Elon Musk, yazılım devini yapay zeka modelini eğitmek için sosyal medya şirketinin verilerini yasa dışı bir şekilde kullanmakla da suçladı.

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar