Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66576.87
4.28%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3484.53
2.74%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $28.11
5.08%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $592.2
3.97%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

DEFI

Enno Cash IDO’su Başlıyor!

Waves ağı üzerinde çalışan bir AMM protokolü olan Swop.fi üzerinde gerçekleşecek olan ENNO satışı, platform üzerinde gerçekleşen ilk token satışı olarak kayıtlara geçecek.

Clock
Paylaş
Enno Cash IDO’su Başlıyor!

Enno Wallet’ın yerel tokeni Enno Cash (ENNO) IDO’su (Initial DEX Offering) yakında gerçekleşecek.

Waves ağı üzerinde çalışan bir AMM protokolü olan Swop.fi üzerinde gerçekleşecek olan ENNO satışı, platform üzerinde gerçekleşen ilk token satışı olarak kayıtlara geçecek.

728×90 muhabbit - Enno Cash IDO'su Başlıyor!300x250 muhabbit - Enno Cash IDO'su Başlıyor!

Enno Wallet uygulaması üzerinden direkt olarak erişim sağlanabilen Swop.fi uygulaması ENNO satışına ev sahipliği yapacak.

Platform üzerinde USDN ile katılım sağlanabilecek olan satışta SWOP token stake etmiş kişiler katılım gösterebilecek.

ENNO IDO’su Ne Zaman Gerçekleşecek

Enno Cash (ENNO) satışı 28 Ekim 2021 tarihinde başlayarak 29 Ekim 2021 tarihinde son bulacak. Stake edilmiş her 0.2 SWOP için bilet kazabilecek olan katılımcılar, ellerinde bulunan token miktarına göre katılım sağlayabilecek. . Her bir bilet ile 10 USDN+0.5 USDN platform komisyonu harcayabilecek olan katılımcılar ENNO satışına dahil olabilecek.

Toplamda 850.000 ENNO token satışının gerçekleşmesi planlanan satışta her bir ENNO için 1 $ talep edilecek. Bu sayede platform 850.000 USDN’lik bir fon toplamayı hedefliyor.

Toplam arzın sadece yüzde 15’inin satılacacağı belirtilirken token dağılımı şu şekilde olacak:

500.000 ENNO token, 450.000 $ karşılığında 2 yatırım şirketi, 2 kurumsal yatırımcı ve 2 stratejik partner tarafından alınmış durumda. 850.000 ENNO Swop.fi üzerinde gerçekleşecek IDO etkinliğinde satılacak. Geriye kalan 150.000 ENNO ise platform üzerinde başlatılacak olan ENNO/USDN havuzunun başlatılması için kullanılacak.

Enno Wallet ve Enno Cash Hakkında

Enno Wallet, merkezsiz finansa açılan bir kapı olarak tanımlanabilir. Mobil cüzdan olarak öne çıkan Enno Wallet, mobil çözüm tarafında eksik kalan DeFi platformlarının açıklarını kapatmayı amaçlıyor. Kullanıcı dostu arayüzü ile DeFi uygulamalarının kolayca kullanılmasını amaçlayan Enno Wallet, aynı zamanda tüm işlemlerin bilgisayara gerek kalmadan mobil cihazlardan halledilebilmesini sağlıyor.

Platform tarafından paylaşılan verilere göre 11 Ekim 2021 itibarıyla halihazırda 30.000 Enno Wallet kullanıcısı bulunuyor. Uygulama aracılığıyla 42 Milyon $ değerinde varlığı stake etmiş olan kullanıcılar, Enno Wallet’ı aktif bir şekilde kullanıyor.

Enno Cash, platformun yönetişim tokeni olarak tanımlanabilir. Enno Wallet kullanımını teşvik etmek amacıyla da kullanılacak olan ENNO, kullanıcıların cüzdan uygulamasındaki kullanım ve işlem miktarına göre ödül olarak dağıtılacak.

Enno Wallet satışına katılmayı düşünüyor musunuz?

DeFi haberleri için: DeFi Haberleri

Telegram kanalımıza katılın.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar