BİZİ TAKİP EDİN

ALTCOIN

Ethereum 2019 Zirvesini Test Edebilir Mi?

Sizce boğa trendi devam edecek mi?

blank

Yayın:

-

Ethereum Kripto Para

Cumartesi akşamı Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) tarafında yaşanan fiyat artışı kripto para yatırımcılarının sıkı takibinde. Bitcoin tarafında 9700’e doğru gelen fiyat artışı ve daha önemlisi Ethereum tarafında 309 $ seviyelerinin test edilmesi diğer kripto paralara da hareket getirmiş durumda.

Piyasada genel hareket yönü yukarı doğru olmasına rağmen hacim tarafından benzer artışın yaşanmaması yatırımcıları yükseliş noktasında tedirgin eden faktörler arasında buluyor.

Dün de bahsettiğimiz gibi spekülatörler arasında fiyat yükselişi ve açık pozisyon miktarına karşın hacmin düşük olması ardından gelebilecek yüklü bir satışın habercisi olabilir. Ethereum tarafında hacim yükselişi görülse de durum diğer kripto paralar için çok da geçerli değil.

Haftalık kapanışa da 24 saatten az bir süre kalmışken yatırımcıların çoğu yükselişe rağmen tedirgin tutum sergilemeye devam etmekte.

Kripto Para Fiyatları

Kripto Para Fiyatları

Ray Salmond’a göre 309 $ sınırının aşılması ve yukarı fiyat hareketinin devam etmesi DeFi için de önemli bir katalizör görevi görebilir.

DeFi Üzerinde Kilitli Değer Miktarı

DeFi Üzerindeki Kilitli Değer Miktarı

Lider DeFi platformlarından Maker (MKR), Aave (LEND) ve Compound (COMP) kilitli değer bakımında büyümeyi sürdüyor. 875 milyon $ kilitli değer ile DeFi lideri olan Maker, Binance listelenmesi sonrasında yeni bir fiyat hareketi yaşama potansiyeline de sahip durumda.

İkinci sırda bulunan Aave (LEND) ise 639 milyon $ kilitli değer barındırıyor.

Salmond’a göre bu noktada fiyatın bir miktar zemin yapması gerekiyor and Bitcoin tarafında gelecek bir yükseliş ve boğaların atağı ile Ethereum 2019 yazındaki zirvesi olan 367 $ seviyelerini test edebilir.

Sizce boğa trendi devam edecek mi?

 

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Trend Haberler