BİZİ TAKİP EDİN

ALTCOIN

Ethereum’un Yükselişi Devam Edecek Mi?

Hafta içerisinde neredeyse yüzde 20’lik bir yükseliş gösteren Ethereum boğa meşalesini en önde taşıyor. Bir miktar daha yükselmesi halinde Ethereum 2020 yılının zirvesine ulaşmış olacak. 

Yayın:

-

Ethereum Boğası

Ethereum (ETH) tarafından lider kripto paraları gölgede bırakacak bir yükseliş dalgası hakim. 240 $ seviyelerinden 260 $ seviyelerine atak yapan Ethereum, ikinci bir dalga ile 285 $ seviyelerine kadar çıkmayı başarmış durumda.

Hafta içerisinde neredeyse yüzde 20’lik bir yükseliş gösteren Ethereum meşaleyi en önde taşıyor. Bir miktar daha yükselmesi halinde Ethereum 2020 yılının zirvesine ulaşmış olacak.

Coin 360 Fiyat Grafiği

Coin 360 Fiyat Grafiği

Ethereum 2.0 tarafında yaşanan hareketlilik, DeFi ürünlerindeki büyük ilerleme ve popülerlik Ethereum’un yükselişi sebep olan temel etmenler oalrak öne çıkıyor.

21 Temmuz tarihinde Bitcoin tarafında yaşanan yükseliş ile fitili ateşlenen Ethereum, Bitcoin’in yükselişini gölgede bırakacak bir yükseliş gerçekleştirdi.

Ray Salmond’a göre Ethereum boğalarının baskısı devam ederse ve Şubat ayındaki zirve olan 288.32 $ seviyesi aşılabilirse, 317 $ masada olacak. Bu seviyenin geçilmesi halinde ise Haziran 2019 seviyelerine, yani 367 $ seviyelerine yeni bir yolculuk başlayabilir.

ETH/USD Grafiği

ETH/USD Grafiği

Ethereum tarafında yaşanan fiyat artışına rağmen Bitcoin halen 9600 $ seviyelerinde dolaşmakta. İlk 20 altcoin tarafında da Ethereum’un ardından hareketlilik başlamış durumda.

Cardano (ADA) yaklaşık yüzde 8’lik bir artış yakalamışken, Binance Coin (BNB) tarafında da hareketlilik söz konusu. Yüzde 7’lik bir artış yaşayan BNB ile birlikte Litecoin (LTC) de yüzde 6’ya yakın bir artış yaşamış görünüyor.

Yüzde 100’lere varan yükselişlerin ardından ilk 20 altcoinde de ilgi çekici yükselişler meydana gelebilir mi? Birçok analist altcoinler için uzun zamandır boğa döneminde olduğumuzu söylüyor. Siz altcoinlerden kar elde edebildiniz mi?

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ALTCOIN

Bu Hafta Dikkat Edilmesi Gereken Coinler!

28 Eylül-4 Ekim haftasında gerçekleştirilecek önemli etkinlikleri sizler için derledik.

Yayın:

-

bu hafta dikkat edilmesi gereken coinler

28 Eylül-4 Ekim haftasında gerçekleştirilecek önemli etkinlikleri sizler için derledik.

Hafta başında 3 farklı token için önemli etkinlikler bulunuyordu.

VIBE

VIBE tarafında ilk NFT açık artırması dün gerçekleşti. 3 Milyon $’lık piyasa değeri ile birlikte önde gelen tokenlerden olmasa da VIBE zaman zaman yaşadığı sert yükselişler sebebiyle kripto para yatırımcıları tarafından takip edilen tokenler arasında bulunuyor.

GET

Yine benzer şekilde dün etkinliği bulunan GET bir coin yakma işlemi gerçekleştirmiş durumda. Toplamda 6 Milyon $’lık piyasa hacmine sahip olan GET’in dolaşımdaki toplam arzı ise 16,409,015 adet.

Etherscan verilerine göre son 24 saat içerisinde 120,000 $’lık ticaret hacmine sahip olan token Uniswap, IDEX ve Liquid gibi borsalarda işlem görmekte.

Bella Protocol

Yarın bir airdrop gerçekleştirecek olan Bella Protocol (BEL, ARPA tutan yatırımcılara BEL token verecek. Piyasa değeri verilerine henüz tam ulaşılamayan Bella Protocol, geçtiğimiz dönemde Binance Launchpool ile yield farming yöntemiyle kullanıcılara dağıtılmıştı.

DOCK

Yarın mainneti aktive edecek olan DOCK da haftanın gündemini oluşturan tokenler arasında bulunuyor.

11 Milyon $’lık piyasa değeri ile önde gelen Bitcoin borsalarında işlem gören DOCK, Binance ve Huobi’de işlem görmekte.

Mainnet aktivasyonu ile birlikte Ethereum ağından ayrılacak olan DOCK kendi ekosisteminde yoluna devam edecek.

An itibarıyla yüzde 4’lük bir kayıp ile 0.0179 $ seviyelerinden işlem gören altcoin, son 24 saatte 33 Milyon $’dan fazla ticaret hacmi oluşturmuş görünüyor.

Toplamda 1 Milyar adet arzı bulunan DOCK’un dolaşımdaki miktarı ise 614 Milyon adet civarında bulunuyor.

Monero (XMR)

Monero tarafında da 1 Ekim tarihinde yeni bir ağ güncellemesi planlanmakta.

Daha öncesinde 17 Ekim tarihine planlanan ağ güncellemesi geriye çekilip 1 Ekim tarihine planlanmıştı.

Önde gelen altcoinlerden olan XMR, gizlilik özellikleriyle öne çıkıyor. Son dönemde atılan regülasyon adımları ile birlikte akıbetleri ne olacağı belli olmayan gizlilik özellikli coinler gözden bir miktar düşmüştü. Bu duruma rağmen 1.7 Milyar $’lık piyasa değeri ile kripto para piyasasından önde gelen coinleri arasında bulunan XMR, 96 $ civarından talep görmekte.

Borsa haberleri için: Borsa Haberleri

DeFi haberleri için: DeFi Haberleri

DeFi MarketCap İçin: DeFi MarketCap

OKUMAYA DEVAM ET

ALTCOIN

Binance Yeni Launchpool Projesini Duyurdu! Venus Protocol Geliyor!

Yield farming yöntemi ile birlikte staking yoluyla elde edilecek olan yeni token için Launchpool ile staking gerçekleştirmek yeterli olacak.

Yayın:

-

Binance Launchpool XVS

Kripto para borsası Binance, bugün yaptığı duyuru ile birlikte yeni Launchpool projesini açıkladı.

Venus Protocol (XVS) isimli proje Launchpool üzerinde başlatılacak.

Yield farming yöntemi ile birlikte staking yoluyla elde edilecek olan yeni token için Launchpool ile staking gerçekleştirmek yeterli olacak.

Farming için üç farklı coin staking için kabul edilmekte.

Binance’in kendi tokeni olan Binance Coin’in (BNB) yanı sıra Binance USD (BUSD) de staking için kabul edilen tokenler arasında bulunuyor.

Swipe da Kabul Ediliyor

Binance staking için üçüncü bir tokeni de etkinliğe dahil etmiş durumda.

Geçtiğimiz dönemde Binance tarafından satın alınan Swipe platformunun tokeni SXP de farming için kabul edilen tokenler arasında bulunuyor. Bu sayede SXP için uzun dönemli yatırım hedefleyen kullanıcılar SXP tokenleri ile XVS de elde edebilecek.

Yüzde 20’si Dağıtılacak

Launchpool etkinliği ile birlikte toplam XVS miktarının yüzde 20’si katılımcılara dağıtılacak. Bu sayede toplam arzı 30 Milyon adet olan XVS’in 6 Milyon adedi farming yoluyla dağıtılmış olacak.

Özel bir satış gerçekleştirmemiş olan projenin ilk çıkışı dağıtımı Launchpool aracılığı ile gerçekleştirilmiş olacak.

Farming periyodu için ise 1 aylık bir süre verilmiş görünüyor.

Yarın itibarıyla başlatılacak farming Ekim ayının 29’una dek sürecek.

XVS farming etkinliğine katılmayı düşünüyor musunuz?

OKUMAYA DEVAM ET
Nordvpn
Coinzo

Trend Haberler

Tüm hakları saklıdır. Copyright 2020 Muhabbit
Feragatname: Muhabbit'in içeriği, doğası gereği bilgi amaçlıdır ve yatırım tavsiyesi olarak yorumlanmamalıdır. Kripto para ticareti, satın alma veya satma yüksek riskli bir yatırım olarak kabul edilmelidir ve her okuyucunun herhangi bir karar vermeden önce kendi araştırmalarını yapması önerilir.