Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $51225.83
-2.05%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2919.6
-0.94%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $37.12
-5.43%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $368.8
3.22%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ALTCOIN

Ethereum Ağı Tıkandı Alımlar Yapılamadı!

Ethereum ağında bekleyen transferler çığ gibi büyüdü, dolayısıyla alımlar da yapılamadı.

Clock
Paylaş
Ethereum Ağı Tıkandı Alımlar Yapılamadı!

Ethereum (ETH) ağında yaşanan yoğunluk sebebiyle transferlerde geçikmeler yaşanıyor. Dün başlayan düşüş ile birlikte blockchain ağları zorluk yaşamakta. Ethereum ağında yapılan transferler yoğunluktan dolayı sıra beklemekte.

Binance BannerBinance Banner

Dün hızlı transfer yapmak isteyen kişiler için zor bir durum oluştu. USDT transfer edip alım yapmak isteyenler ya da satış için transfer yapan kişilerin birçoğu işlemlerini gerçekleştiremedi. Konuyla alakalı CZ’de Binance’e gelen şikayetler sonrasında açıklama yapmak zorunda kaldı.

https://twitter.com/cz_binance/status/1238074052490731521

CZ’nin tweeti attığı saatte Ethereum transferlerinin tahmini bekleme süresi 44 dakika civarındaydı. Tabi bu nokta işlem ücretleri de ciddi derecede artmıştı.

Transfer ücretilerinde oluşan bu yükseliş ve ağın tıkanması da dünkü düşüşe ayrı bir pencere açtı. Elindeki ETH’leri veya tokenleri transfer edemeyen kişiler adeta isyan bayrağı açtı.

Yukarıdaki grafikte ise Ethereum ağında bekleyen transfer sayılarını görebilirsiniz. Dün öğlen saatlerinde 120,000 bekleyen işlem ile son 1 yılın rekorunu kıran Ethereum ağı, yazı yazılırken 77,440 bekleyen işleme sahip.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar