Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $68106.2
-3.06%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3805.82
1.46%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $38.07
-5.09%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $595.1
-3.75%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Ethereum Piyasa Değeri, Bank of America’yı Geride Bıraktı!

Ethereum zirveye oynuyor!

Clock
Paylaş
Ethereum Piyasa Değeri, Bank of America’yı Geride Bıraktı!

Ethereum, birkaç saat önce psikolojik olarak önemli bir nokta olan 3.000 $’ı geçmiş bulunuyor! An itibarıyla 3.090 $ civarında işlem gören kripto para, çoğu borsada hızlı bir şekilde 3.000 $’ı gördü.

Bu artış, Ethereum’un piyasa değeri açısından The Walt Disney Company ve Bank of America gibi kurumları geçmesine neden oldu. An itibarıyla en popüler ikinci kripto paranın piyasa değeri neredeyse 360 milyar $’a yaklaştı.

728×90 muhabbit - Ethereum Piyasa Değeri, Bank of America'yı Geride Bıraktı!300x250 muhabbit - Ethereum Piyasa Değeri, Bank of America'yı Geride Bıraktı!

Bildiğiniz gibi gelecek olan EIP-1559 güncellemesini içeren “Londra” hardfork’u ve PoS algoritmasına geçiş, Ethereum’u popülerleştiriyor. Ağa yapılan güncellemelerin, işlem ücretlerini önemli ölçüde azaltmasının yanı sıra, madencilere verilen Ethereum miktarının azaltılması varlık üzerindeki satış baskısını da azaltabilir.

Bununla beraber, Ethereum’un diğer akıllı sözleşmelerle, özellikle de Layer 1 blockchainler ile bir rekabeti var. Ethereum’un artan popülaritesi, kısmen blockchain üzerindeki fahiş fiyatların sorumlusu olarak kabul edilebilir. Bununla birlikte, Ethereum’a rakip olacak birçok Layer 1 blockchainler ortaya çıktı ve ETH’nin tahtını sallamak için en uygun zamanı bekliyor.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Daha fazla Altcoin Haberleri için: Altcoin Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar