Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $67929.58
-3.15%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3766.51
0.65%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $38.04
-4.92%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $592.1
-4.07%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Ethereum opsiyonları, nisan sonu için piyasada yükseliş eğilimi oluşturuyor

Clock
Paylaş
Ethereum opsiyonları, nisan sonu için piyasada yükseliş eğilimi oluşturuyor

Bir analiste göre, Ether opsiyonlarındaki açık pozisyonlar nisan ayı sonuna doğru piyasada bir yukarı yönlü hareket ve yükseliş eğilimine işaret ediyor.

Opsiyon piyasasında nisan sonu vadesi dolacak sözleşmelerde en büyük açık pozisyon grubu, Ether opsiyonlarına ilişkin. Bu durum, yaklaşık 3,3 milyar dolarlık Ethereum (Ether ETH) opsiyonlarının üçte ikisinden fazlasının alımlara veya fiyat üzerine yapılan yükseliş bahislerine yatırıldığını gösteriyor.

728×90 muhabbit - Ethereum opsiyonları, nisan sonu için piyasada yükseliş eğilimi oluşturuyor300x250 muhabbit - Ethereum opsiyonları, nisan sonu için piyasada yükseliş eğilimi oluşturuyor

Wintermute OTC Trader’ı Jake Ostrovskis, “Alım fiyatları 3.700 ila 4.000 dolar arasında kümeleniyor ve bu durum piyasada yukarı yönlü bir eğilim ve altta yatan yükseliş eğilimini gösteriyor” dedi.

Ostrovskis ayrıca mevcut açık faiz eğiliminin alım satım işlemlerinin satımlara göre primli olduğunu ve ima edilen volatilitenin hafta sonu boyunca sıçradığını belirtti. Bu durumun daha fazla yönlü önyargıya ve primleri finanse etmek için yazma seçeneklerine daha az güvenmeye işaret ettiğini söyledi.

Alım satım oranı yükseliş eğilimi gösteriyor

The Block‘un habarine göre Deribit verileri nisan sonu vadesi için Ether’in alım-satım oranı Bitcoin opsiyonlarına kıyasla biraz daha yükseliş pozisyonu gösteriyor.

Ostrovskis, düzenleyici değişikliklerin hala Ethereum üzerinde algılanan olumsuz etkilerinin bir engel oluşturduğunu ifade etti. SEC’in, Ethereum’u bir menkul kıymet olarak sınıflandırma kampanyasının devam ettiğini ve piyasanın da bir spot Ethereum ETF‘inin onaylanma olasılığını düşük gördüğünü belirtti.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar