Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66979.39
1.04%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3263.59
2.64%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $39.7
2.58%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $607.3
0.33%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Ethereum Tabanlı Sosyal Medya Projesinin Fişi Çekildi!

Unite projesinin sonuna gelindi!

Clock
Paylaş
Ethereum Tabanlı Sosyal Medya Projesinin Fişi Çekildi!

Ethereum tabanlı bir proje olan Unite’ın, artan gas ücretleri sebebi ile geliştirilmesinin durdurduğu bildirildi. Bununla beraber, Ethereum blockchaininde işlem yapmanın maliyeti, yeni zirveleri zorluyor.

Sosyal medya projesi Unite’ın resmi Twitter hesabı, 10 Şubat tarihinde Ethereum tabanlı projenin, artık aktif bir geliştirme aşamasında olmadığını ve projenin gas fiyatlarındaki artış sebebi ile gerçekleştirilemez hale geldiğini de söyledi. İlginçtir ki, Ethereum kullanmanın ortalama maliyeti Ocak 2020’den bu yana %35.600 oranında artış gösterdi.

728×90 muhabbit - Ethereum Tabanlı Sosyal Medya Projesinin Fişi Çekildi!300x250 muhabbit - Ethereum Tabanlı Sosyal Medya Projesinin Fişi Çekildi!

Maalesef artık Unite’ı aktif bir şekilde geliştirmiyoruz. Gas ücretleri, Unite için geliştirmekte olduğumuz orijinal fikirleri uygulamamıza bir engel.

Ethereum işlem maliyetleri, iki gün içinde 16.40 $’dan 25.10 $’lık seviyelere yükseldi. Ancak, Bitinfocharts.com’dan alınan veriler, Ethereum işlemlerin sayısının hala artış gösterdiğini söylüyor.

Unite, Twitter ve Discord gibi platformlardaki sosyal medya kullanıcılarının Ethereum ERC-20 tokenlerini izleyicilerine ve topluluklarına dağıtmasına izin vermeyi amaçlıyordu. Bazıları, Ethereum’un artan popülaritesinden faydalanırken, kendi başarısının ağırlığı altında çökmeyen bir blockchain ekosistemine duyulan ihtiyaç da göz ardı edildi. Ethereum’un evrimindeki bir sonraki büyük güncelleme olan Ethereum 2.0, blockchaini mevcut kapasitesinin çok daha üzerinde ölçeklendirmeye çalışacak.

Bakalım Ethereum 2.0, yükselen işlem ücretlerine bir çözüm olmayı başarabilecek mi?

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Daha fazla Altcoin Haberleri için: Altcoin Haberleri

Muhabbit Market Cap için: Muhabbit Market Cap

Telegram kanalımıza katılmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar