Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $56947.17
1.15%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3247.64
-0.15%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $39.41
-1.03%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $396.6
-1.10%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

F1 Delta Time: Grand Prix ™ Modu’na Hoş Geldiniz!

F1 Delta Time’ın ilk Grand Prix’i başlıyor!

Clock
Paylaş
F1 Delta Time: Grand Prix ™ Modu’na Hoş Geldiniz!

F1 Delta Time: Grand Prix modunun ilk aşaması, tüm oyunculara açık ve belirli bir süreliğine ücretsiz olacak!

Animoca Brands, F1 Delta Time Grand Prix modunun çıkışını kutlamak amacıyla, yeni modun devreye girmesiyle beraber tüm hesap sahiplerine toplamda 80 ücretsiz oyun modu denemesi dağıtacak!

Binance BannerBinance Banner

Edindiğimiz bilgilere göre F1 Delta Time Grand Prix modu, 17 Aralık 2020 Perşembe günü saat 17:00’da başlayacak.

F1 Delta Time Grand Prix modu, oyunun temel mekaniğini birleştiren ilk moddur. Grand Prix modu, Elite Time Trial ve Time Trial modları ile aynı temel gereksinimlere sahiptir. Bunlar, bir araba, bir pilot ve lastik olarak üçe ayrılıyor. Tahmin edebileceğiniz üzere, lastik konusundaki temel fark, hava durumu! Bu arada, Time Trial modlarında bulunmayan yeni bir mod, Grand Prix moduyla ortaya çıkacak. Bu aşamada, oyuncular başlangıç pozisyonlarını edinmek için, sıralama turları atacak. Grand Prix Modunun 2. aşamasında ise, oyuncular diğer oyuncular ile kıyasıya yarışabilecek.

F1 Delta Time Grand Prix yolculuğu, geçen günlerde satışı yapılmış olan Circuit de Monaco’da başlayacak. Bu arada, Spa-Francochamps, Silverstone ve Monza pistleri de 2. aşamaya geçilmeden hemen önce eklenecek.

Bu arada, F1 Delta Time bir yarışma etkinliği düzenleyecek.

17 Aralık 2020 ve 20 Aralık 2020 arasında bir yarışma etkinliği düzenlenecek. Etkinlikler sırasında oyuncular her seviyeye ve her hava türüne istedikleri gibi katılabilecek. Her kademenin ve hava durumu kombinasyonunun kendi liderlik tablosu olacak ve toplamda 16 tane lider panosu olacak. Her tablonun en hızlı süresine sahip olan oyuncular, elde ettikleri konuma bağlı olarak REVV kazanacak ve 2020 Anahtarı adı verilen bir NFT kazanacak.

Genel olarak en hızlı tur atan oyuncular, hava durumunu gözetmeksizin aşağıdaki miktarları paylaşacak. Ayrıca, her seviyenin ilk 3’e giren oyuncuları REVV ödülü alacak.

Hava koşulları ve kademe kombinasyonundaki en hızlı tur atan oyuncular Anahtarlar kazanacağını zaten söylemiştik. Açıklananlara göre etkinlik boyunca toplamda 68 adet anahtar dağıtılacak.

Liderlik tablosu, tüm etkinlik boyunca en hızlı turları kayıt edecek. Böylece oyuncular, 20 Aralık 2020 tarihine kadar yaptıkları süreleri geliştirebilecek.

Giriş Ücretleri

Ücretsiz denemeler bittikten sonra, F1 Delta Time’ın tüm modlarına erişebilmek için ekstra “Deneme” almak için ücret ödemeniz gerekecek. Bu Grand Prix Modu için de geçerlidir. Bu ücretler yalnızca REVV cinsinden ödenir.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar