Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $65978.63
-1.40%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3467.48
-0.37%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $30.28
-2.89%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $600.6
-0.02%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

F1 Delta Time’a Gelecek Yeni Pist Belli Oldu!

F1 Delta Time heyecanı tüm hızıyla devam ediyor!

Clock
Paylaş
F1 Delta Time’a Gelecek Yeni Pist Belli Oldu!

Animoca Brands’in başarılı oyunu F1 Delta Time’ın yeni pistinin duyurusu yapıldı! Gelecek olan yeni pist F1 severlerin “hız tapınağı” olarak nitelendirdiği Monza pisti olacak.

Milano kentinin kuzeyindeki Monza şehrinin yakınlarında bulunan bu tarihi pist, 1922 yılın inşa edilmişti. Ayrıca Monza pisti, dünyanın yarışlara uygun olarak tasarlanmış üçüncü motor sporları yarış pistidir.

728×90 muhabbit - F1 Delta Time'a Gelecek Yeni Pist Belli Oldu!300x250 muhabbit - F1 Delta Time'a Gelecek Yeni Pist Belli Oldu!

Şimdi ise bu heyecan verici ve tarihi pist, F1 Delta Time evrenine giriş yapacak!

Autodromo Nazionale di Monza, 1922 gibi çok erken bir tarihte Italian Grand Prix’sine ev sahipliğini yapmış bir pist. Bu pist sadece arabanızın tam performansını kanıtlamakla kalmayacak, aynı zamanda frenleme noktalarında gösterdiğiniz keskin reflekslerinizi de test edecek.

Retefillio, Roggia ve Ascari gibi çok ünlü virajları bünyesinde barındıran pist, tam anlamıyla araçlarınızın sınırınız zorlamanıza izin verecek. Bu arada bu piste giriş yaparken aracınızın kurulumunu “düşük yere basma gücü, yüksek hızlı” olarak ayarlamanızı öneririz.

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz günlerde MotoGP™’ için yeni bir oyun tasarlayan Animoca Brands, motor sporlarındaki ilk göz ağrısını geliştirmeye devam ediyor.

Yeni eklenen pistler ile oyunu taze tutan Animoca Brands, 2021 F1 sezonu başlangıcında kullanıcıları F1 Delta Time heyecanına davet ediyor!

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar